HDMI ekran kartı VGA monitöre bağlanır mı?

Güzel kart alabilirsin. En kötü Wattman hatası çıkar. Onuda çözebilirsin. Bazen 2017 sürücüsü yüklemek bazen XMP açmak sorunu çözüyor. İstersen 1650 al. Çoğu yerde “ Doğmadan ölen kart “ olarak geçiyor ama düşük TDP değeri ve Rx 570e çok yakın olması cabası. 5-10 FPS için hemen öldürülmez bir kart bence.
ya bu bilgisayar konusunda benden daha şanssızını bulamazsın ben alırım kartta olmadık problemler çıkar o yüzden arkadaş içimi kararttı çok arada kaldı rx 570 benim sistem için çok ideal ama hata karar vermemi güçleştiriyor ekstra olarak hdmı yok monitörümde vgaya dönüştürüp kullanacağım bir süre bilmiyorum aklım karışık

ya bu bilgisayar konusunda benden daha şanssızını bulamazsın ben alırım kartta olmadık problemler çıkar o yüzden arkadaş içimi kararttı çok arada kaldı rx 570 benim sistem için çok ideal ama hata karar vermemi güçleştiriyor ekstra olarak hdmı yok monitörümde vgaya dönüştürüp kullanacağım bir süre bilmiyorum aklım karışık

Bende şanssız bir kişiyimdir. Bilgisayar topluyorum ve sorun çıkacağından şüpheleniyorum. Eğer bütçeni biraz daha arttırırsan İnno3D GTX 1660 alabilirsin. En uygunu İnno3D. Fiyat konusunda daha iyi bir firma.

Not : İnno3D fiyatları lansmana özel olabilir.

o ekran kartını anakartım kaldırmayabilir ve ya işlemci

Anakarta takabilirsin sorun olmaz. İşlemcin R3 2200G veya civarı ise pek önermem. İsterden güvenilir bir yerden satın al sorun yaşarsan iade edersin ve GTX 1650 alırsın. Çünkü Rx 570 gücüne yakın tek güncel kart GTX 1650. 5-10 FPS için çok kötülenecek bir kart değil bence.

3 arkadaşım RX570 kullanıyor. Hiç bir sıkıntıları yok. Siz sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz ama bu her üründe olacağı manasına gelmez. Tavsiyem ya 570 alın yada bütçeyi arttırıp 1660.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı