HDMI girişi olmayan TV'ye hangi dönüştürücü takılır?

Sanırım bu yanlış. HDMI erkek uçlu bir şey takacak sanırım. Hem TV'lerin arkasında dişi VGA olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, sevgili arkadaşım bu dönüştürücü seçimi yanlış değil, ama bu kullanım için başka bir eksiği de var, o parça da şudur; PC ekran kartı çıkışından dişi olarak bu adaptörün HDMI ucuyla girilecek, VGA dişi çıkış ucuna ise başka bir VGA kablosu erkek-erkek jaklı olarak alttaki gibi bir ucundan takılıp TV'nin arkasına ondan sonra bağlanacaktır, yani bu dönüştürücü aslında 2 parça olarak HDMI>VGA + VGA orijinal sinyal kablosu erkek - erkek jaklı şeklinde kullanılacak, tek dönüştürücü olarak kullanılıp VGA ucu TV'ye direk bağlanılamaz, bu şekliyle düşününce bu söylediğiniz çok da doğrudur. Başka VGA erkek - erkek kablo ilavesini arkadaşımız kesin bilebilir düşüncesiyle ben belirtmedim. Alt resimdeki erkek ucu bu dönüşürücü adaptöre dişi-erkek VGA şekliyle bağlanırken diğer erkek VGA ucu ise TV'nin dişi VGA' sına bağlanmış olacak, hepsi bu kadardır. Kolay gelsin.

Son düzenleme:
Doğrusu budur arkadaşlar. Araya VGA kablo da gerekli.
Mİ Stick de erkek hocam.

Ama Mi Stick'in ucu erkek HDMI.

Evet, tamamdır hocam, stick çıkışı erkekse benim seçtiğim kesinlikle olmuyor, düzeltiyorum, ses sinyali için de ayrı çıkış almanız lazım ayrıca, o yüzden bu sorun olur. Ses açısından kendi kullandığım uydu-monitör ve ayrıca harici amfi ile sesini kullandığım için bunu düşünememişim. Benimki olmaz, onu seçmeyip direk iptal edin. Hiç olmazsa VGA kabloyu nasıl kullanacağınız konusunda resimli bir katkım da oldu. Kolay gelsin.

Gerek yok ses için ayrı bir şeye. Benim attığım tamam. Bende benzeri var. Ve bütün kablolu modellerde jak girişi oluyor.
O zaman kolay.
buna benzer bir ürün olabilir. Girişleri uyuyor mu bak.
Bu olursa benim yazımı çözüm olarak işaretleyebilir misiniz? Çözüm butonu yoksa rapora tıklayıp çözüme tıklayabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…