Çözüldü HDMI girişli 3. monitör nasıl bağlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Moon64

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Journalist
Merhaba,
Kasamda bir adet HDMI bir adet DP girişi var. Bunları halihazırda 2 monitör üzerinde de kullanıyorum. Ancak üçüncü bir monitör bağlamak istiyorum ve bu monitörün çıkışı da HDMI. Bir tane HDMI splitter buldum ancak hazırda kullandığım 2. ekranımın görüntüsünü alıyorum. Yani üçüncü bir monitör olarak gösteremiyorum. Daha basit olarak şu görseli atayım;

Yani ben görselde 3. bir monitör daha görünmesini istiyorum. Bunu nasıl sağlayabilirim?

Screenshot_1.png

Not: Kasa üzerinde bir tane de kapalı bir DVI girişi görünüyor ancak bunun üstündeki plastik parçayı nasıl çıkartacağım anlamadım. Bunu kullanarak 3. montiöre görüntü sağlayabilir miyim?

Son düzenleme:
HDMI çoklayıcı dediğin iş için uygun değil. Mevcut görüntüyü birden fazla ekrana yansıtır ama farklı görüntü alamazsın. Bir HDMI ve bir DP mi var sadece? Başka görüntü çıkışı yok mu?

HDMI çoklayıcı dediğin iş için uygun değil. Mevcut görüntüyü birden fazla ekrana yansıtır ama farklı görüntü alamazsın. Bir HDMI ve bir DP mi var sadece? Başka görüntü çıkışı yok mu?
Bir tane de DVI var. HDMI dönüştürücü alsam bağlayabilir miyim?

@Moon64
Ekran karti modelin nedir? Single link DVI olması garip geldi.
Bu tarz bir ürün işini görecektir.
Hocam evde kutuların arasında buldum attığınız linkteki üründen. Denedim şimdi ve bağlayabildim. Çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

Hocam evde kutuların arasında buldum attığınız linkteki üründen. Denedim şimdi ve bağlayabildim. Çok teşekkür ederim yardımlarınız için.
Bu arada sadece meraktan soruyorum neden garip geldi? Ekran kartım RTX 2060.

Geri
Yukarı