HDMI ile 144Hz Almak Mümkün mü?

Arkadaşlar değerli yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum, herkes 144hz alamayacağımı söylemiş lakin biraz önce ürünün kitapçığını internetten buldum, Mevcut gönderdikleri HDMI 1.4'müş ve kitapçıkta hdmi ile 144hz alınabileceği yazıyor kafam çok karıştı...
Deneyin o zaman Windows da monitör hz ayarları var oradaki seçeneklerde 144 Hertz görünüyorsa olur.
Benim monitör den örnek resim altta, ama orada HDMI yazdığına bakmayın DP ile bağlı monitör

Dosya Ekleri

• sshot-16.jpg
    sshot-16.jpg
    77,4 KB · Görüntüleme: 1.194
Son düzenleme:
Deneyin o zaman Windows da monitör hz ayarları var oradaki seçeneklerde 144 Hertz görünüyorsa olur.
Benim monitör den örnek resim altta, ama orada HDMI yazdığına bakmayın DP ile bağlı monitör
Gösterdiğiniz yerde bende de 144hz göstermekte, üstelik HDMI ile bağlanmama rağmen. Peki ya bunca insan neden yanlış biliyor bunu? Bu konu üzerinde 1.sayfa dönerseniz herkes alamayacağım konusunda cevaplamış...

Gösterdiğiniz yerde bende de 144hz göstermekte, üstelik HDMI ile bağlanmama rağmen. Peki ya bunca insan neden yanlış biliyor bunu? Bu konu üzerinde 1.sayfa dönerseniz herkes alamayacağım konusunda cevaplamış...
Valla bende netten öğrendiğim kadarıyla HDMI ile 144 olmaz biliyorum hatta bunu yaşayan da var, yani HDMI ile bağlayınca 120 hz den yukarı çıkmıyor diye konu açan var ama HDMI 2 0 olur deniyor bende çözemedim hangisi doğru

Kağıt üzerinde yazan ile gerçek hayatta karşılaşılan her zaman birebir uyuşmayabiliyor. Çoğu kablo vaat ettiği standartların bir tık üzerine çıkabiliyor. Monitör panelleri de vaat ettikleri yenileme hızlarının üzerine çıkabiliyor aynı şekilde. 1080P 120Hz sunma garantisi olan bir kablo 1080P 144Hz görüntüyü sorunsuz aktarabiliyor çoğu zaman; eğer ki belirli bir kalitenin üzerindeyse.

++ hdmi 1.4 ile ben de 144 hz alıyorum. display to minidisplay konu ararken gördüm arkadaşın dediğini denedim 144 seçeneği vardı. Valla büyük bi yükten kurtardı beni teşekkürler iyi forumlar

msi optix mag271cv fresynec monitör kutusundan kaliteli hdmı kablo çıktı ancak dp kablo çıkmadı.
tavsiyeler üzerine paggue 1.4 dp kablo aldım. muhteşem işçilik sağlamlık parasının hakkını sonuna kadar hak eden bir kablo.gsynec özelliğide aktif oldu çalışıyor. hb mağaza satıcıya ayrıca teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı