HDMI ile 2K çözünürlükte 144 Hz almak

• Konuyu başlatan bubu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 2B

bubu

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar, yeni bir bilgisayar aldım ve RTX 2060'a sahip bir de Samsung 2K 144Hz bir monitör almıştım daha önceden. Monitör ile çıkan HDMI kablosu ile 2K çözünürlükte 144Hz alıyorum. Bu mümkün mü? Benim Display Port almama gerek yok mudur?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar arkadaşlar, yeni bir bilgisayar aldım ve RTX 2060'a sahip bir de Samsung 2K 144Hz bir monitör almıştım daha önceden. Monitör ile çıkan HDMI kablosu ile 2K çözünürlükte 144Hz alıyorum. Bu mümkün mü? Benim Display Port almama gerek yok mudur?

Eki Görüntüle 821502
yok alıyorsun görünen bu en azından

Monitör alırken Free-Sync ile uyumlu çalışan bir monitör aldım. Üzücü ama yapacak bir şey yok.
Artık monitörlerin büyük çoğunluğunda hem Free-Sync hem de G-Sync teknolojilerini kullanabiliyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Technopat tarafından hazırlanan bu içeriği izleyin, yardımcı olacaktır.

Artık monitörlerin büyük çoğunluğunda hem Free-Sync hem de G-Sync teknolojilerini kullanabiliyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Technopat tarafından hazırlanan bu içeriği izleyin, yardımcı olacaktır.
İzleyeceğim, bilmiyordum. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı