HDMI ile 144 Hz almak

questa

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, R3 3200G APU işlemcisini kullanıyorum ve mecburen anakart üzerindeki HDMI çıkışını kullanıyorum. Anakartımda DP çıkışı bulunmadığı için HDMI kullanmam gerekli. Alacağım 144 Hz monitör ile HDMI çıkışından 144 Hz'nin tamamını nasıl alırım? DP kullanmak şart mı?

DP şart değil. HDMI 1.3 ve üzeri olması gerek. Anakart ve monitör modelin nedir?

1628097171863.png

Merhabalar, R3 3200G APU işlemcisini kullanıyorum ve mecburen anakart üzerindeki HDMI çıkışını kullanıyorum. Anakartımda DP çıkışı bulunmadığı için HDMI kullanmam gerekli. Alacağım 144 Hz monitör ile HDMI çıkışından 144 Hz'nin tamamını nasıl alırım? DP kullanmak şart mı?
Hdmi 1.4 ve üzeri 1080p’de 144hz destekliyor.

Peki DP çıkışı için bir ekran kartı alacak olsam performans kaybı yaşar mıyım? Şuan bu fiyatlarda bir ekran kartı almak için bütçem fazla yok, alacağım ekran kartı Vega 8'den kötü olur. Ne yapmalıyım?

Gigabyte B450M-H anakartım ve MSI G241 monitör uyumlu mudur acaba?
Evet, HDMI 1.4 bir kablo ile 1080p'de 144 Hz alabilirsin.
Peki, DP çıkışı için bir ekran kartı alacak olsam performans kaybı yaşar mıyım? Şu an bu fiyatlarda bir ekran kartı almak için bütçem fazla yok, alacağım ekran kartı Vega 8'den kötü olur. Ne yapmalıyım?
Ekran kartı almana gerek yok ama aldığında da 144 Hz kullanabilirsin.
APU sistem ile 144Hz alınmıyor.
Nereden çıkarttın?

Yeni konular

Geri
Yukarı