HDMI İle Alınan Görüntünün Net Olmaması

ttemizel

Hectopat
Bilgisayarımı, televizyona HDMI kablosu ile bağladım. Görüntü net değil. HDMI-VGA dönüştürücü alıp VGA kablosu ile bağlasam görüntü düzelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hdmi asla driverlar güncel olduğu sürece bulanık görüntü vermez. Farklı kablolarla ve dönüştürücülerle yeniden deneyin. (Kabloda sıkıntı olabilir veya televizyonunuz hdmi'ya tam destek sağlamıyor olabilir.

Dönüştürücü hiçbir zaman normalinden kaliteli bir görüntü vermez sorun HDMI kablosunda olabilir elinizde mevcutsa farklı kablolarla deneyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartın Nvidia ise Nvida denetim masası çözünürlüğü ayarlama yerinden altta sınırlı yazan bi seçenek vat onu tam yap düzelicektir.

Bağladığınız TV'nin görüntü ayarlarını kontrol edin ve istediğiniz görüntüye göre ayarlayın. Genelde TV'nin görüntü ayarlarındaki netlik ayarı sorun yaratıyor. Buradaki netlik ayarını ya %0 yapın yada %100 yapıp istediğiniz görüntüyü alıp almadığınızı kontrol edin. Ayrıca Nvidia Denetim Masası'ndan da görüntü netliğini ve kenar yumuşatma gibi ayarları ayrıca ekran çözünürlüğü ve boyutunu ayarlayabilirsiniz. TV'nizin görüntüsünün bir fotoğrafını atsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.

F3111 cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı