HDMI ile BIOS ekranı geliyor fakat masaüstü gelmiyor

Daha önce 4K ya da 2K bir ekrana bağlamışlığınız olmuş muydu? Başıma gelmişti benim. 4K tv’ye kasayı bağladıktan sonra monitöre taktığımda masaüstü gelmiyordu. Tekrar tv’ye bağlayıp ekran çözünürlük ayarını otomatiğe aldıktan sonra monitöre bağlamıştım. Düzelmişti

Daha önce 4K ya da 2K bir ekrana bağlamışlığınız olmuş muydu? Başıma gelmişti benim. 4K tv’ye kasayı bağladıktan sonra monitöre taktığımda masaüstü gelmiyordu. Tekrar tv’ye bağlayıp ekran çözünürlük ayarını otomatiğe aldıktan sonra monitöre bağlamıştım. Düzelmişti
hayır hocam kablo 0 yeni aldım ama tvde felan başka heryerde çalışıyor

BIOS ayarlarını Default'a getirip tekrar dener misiniz?
hocam ardından tekrar nasıl yapabılırım bıos ayarlarını bilmiyorumda fazla yakın bı akrabam bilgisayarcı ona gotursem halledermı ?

Hayır hocam kablo 0 yeni aldım ama TV'de falan başka her yerde çalışıyor.

Hocam ardından tekrar nasıl yapabılırım BIOS ayarlarını bilmiyorumda fazla yakın bir akrabam bilgisayarcı ona gotursem halleder mi?

Aynı anda iki tane ekran bağlayın biri LG 24 GN600-B olsun. Windows otomatik olarak ekranları yinelemeyi seçeceği için illaki birinden görüntü gelecektir. Sonra da çözünürlüğünüzü 1080p veya 720p yapın ve yalnızca LG 24 GN600-B'de görüntü gelmesi için olan ayarı seçin. Bakalım görüntü geliyor mu?

hocam ardından tekrar nasıl yapabılırım bıos ayarlarını bilmiyorumda fazla yakın bı akrabam bilgisayarcı ona gotursem halledermı ?
Bios ayarlarının ellenmesine zaten çok gerek yok xmp açmanız yeterli. Bir de güvenli modda sistemi açmayı deneyin.

Geri
Yukarı