HDMI ile laptopu monitöre bağlama

numancan56

Hectopat
Arkadaşlar benim aklımı kurcalayan bir şey var laptopu HDMI girişi ile monitöre bağlarsak gecikme olur mu ya da olmaması için ne yapmalıyız hangi monitörler gecikme yapmaz? Benim aklımda bir laptop ve monitör alıp evde oyun oynarken laptopu bu monitöre bağlayarak oynamak var (laptop ekranı küçük olduğundan) okula giderken de laptopu çıkarıp yanımda götürürüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yaptım, ayarlardan ikinci ekranı yenileye basarsan laptobun ekranı gider, sende gecikmesiz büyük monitörde oynarsın. Tecrübeyle sabittir.

Arkadaşlar benim aklımı kurcalayan bir şey var laptopu HDMI girişi ile monitöre bağlarsak gecikme olur mu ya da olmaması için ne yapmalıyız hangi monitörler gecikme yapmaz? Benim aklımda bir laptop ve monitör alıp evde oyun oynarken laptopu bu monitöre bağlayarak oynamak var (laptop ekranı küçük olduğundan) okula giderken de laptopu çıkarıp yanımda götürürüm.
Valla hem çift hem de sadece normal monitör kullandım. Herhangi bir sıkıntı olmadı, monitör de 2011 yılından kalma exper(üstüne exper sticker yapıştırmışlar,üretim başka firmanın ) bir monitör.

Sadece ekran kartını bazen zorlayabiliyor, bir de birden fazla ekranı beslediği için pil daha hızlı bitiyor. Bunun gibi sorunlar var elbette ama leptop'un iyi bir şey ise sıkıntı yaşamazsın.

Bir sorun yaşamazsınız. MSI GE60 0ND laptopuma LG 24MP59G monitörü bağlı ve gecikme falan yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı