HDMI ile televizyona bağlıyorum ama BIOS ekranı gelmiyor

Orhan_x

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, başlıkta yazdığım gibi panelim yok televizyona bağlıyorum ama BIOS ekranı gelmiyor. Laptopumda VGA girişi de var oradan denesem gelir mi? Ona göre VGA kablosu alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu yöntemle BIOS'a girmeyi dener misiniz? Fakat BIOS'unuz güncel değilse veya UEFI değilse bu yöntem işe yaramayabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu yöntemle BIOS'a girmeyi dener misiniz? Fakat BIOS'unuz güncel değilse veya UEFI değilse bu yöntem işe yaramayabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Maalesef bios um güncel değil.Yinede teşekkür ederim.

Dizüstü bilgisayarın ekranını sökmen lazım, bios görüntüsü ana ekrana yani dizüstü bilgisayarın ekranına gidiyor. Bende yaşamıştım bu sorunu.

Dizüstü bilgisayarın ekranını sökmen lazım, bios görüntüsü ana ekrana yani dizüstü bilgisayarın ekranına gidiyor. Bende yaşamıştım bu sorunu.
Şu anda laptopumun ekranı sökük ve sokete bağlı değil
Sistemi başlatırken f2 tuşu ile bios a giriyorum fakat bios görüntüsü ekran gelmiyor ama laptop çalışıyor kapatma tuşuna bastığımda direk kapanıyor buda bios da olduğunu gösteriyor

Geri
Yukarı