HDMI kablosu ekran kartına tam oturmuyor

BatuhanAzt

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Ekran kartım MSI RX 570 ve kasam da PowerBoost VK-G2090C, resimde de görüldüğü gibi HDMI kablosu ekran kartının HDMI yerine tam olarak girmiyor ve bu yüzden 2 dakikada bir görüntüde de gitmeler oluşuyor, acaba yardımcı olabilir misiniz?

20191104_192718.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Ekran kartım MSI RX 570 ve kasam da PowerBoost VK-G2090C, resimde de görüldüğü gibi HDMI kablosu ekran kartının HDMI yerine tam olarak girmiyor ve bu yüzden 2 dakikada bir görüntüde de gitmeler oluşuyor, acaba yardımcı olabilir misiniz?

Eki Görüntüle 455807
Bende aynı sorun vardı kasanın üst demirini pense ile oynata oynata çıkardım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Eki Görüntüle 455807

Üstteki metal parça yüzünden yerine oturmuyor. Parça sökülemiyor mu? Ya da ekran kartını biraz daha aşağıya alma şansınız yok mu? Hiçbiri olmuyorsa HDMI kablonuzun ince modelini araştırın.

Adamlara bak, kasa tasarlamaktan haberleri yok, kasa satıyorlar...

İki seçeneğin var:
  • Kasanın çıkıntısını pense ile sök.
  • HDMI kablosunun plastik kısmını bıçakla yont.
Dostum sorunun tamamen uyumsuzluk. Digitus Hdmı Type A 90 Angled 3.0M Ethernet Destekli 1.4 Fiyatı şu tarz bir HDMI kablosu önerebilirim. Ya takılırken sorun çıkarmayacak bir kablo bulman gerek ya da arkadaşın yaptığı gibi kabloyu engelleyen kısmı güç kullanarak çıkarman gerekiyor.
Önerdiğin kablo da aynı sıkıntıyı yapacak. Hiç fark yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı