HDMI kablosu yanlış yere takılırsa ne olur?

Daha fazla  
Merhabalar. Ben monitörün HDMI kablosunu kasamda HDMI yazan en üstteki işlemciye yakın olan yere bağladım kasa çalışır durumdayken görüntü haliyle gelmedi oradan cikartip canın altında yer alan ekran kartındaki HDMI bağladım. Sorun çözüldü şimdi sorum şu,
Görünürde bir sorun yok ama işlemciye yakın HDMI yazan yere bağlamak herhangi bir sorun yaratır mı ileriye dönük? Tamamı ile kafam rahat etsin diye soruyorum.

Endişelenecek bir durum yok.
Sadece sistem çalışırken kurcalamayın kasayı onun dışında üsteki arkadaşın dediği gibi işlemcinin dahili GPU'su olsaydı o taktığın yer sayesinde görüntü almış olacaktın.

Merhabalar. Ben monitörün HDMI kablosunu kasamda HDMI yazan en üstteki işlemciye yakın olan yere bağladım kasa çalışır durumdayken görüntü haliyle gelmedi oradan cikartip canın altında yer alan ekran kartındaki HDMI bağladım. Sorun çözüldü şimdi sorum şu,
Görünürde bir sorun yok ama işlemciye yakın HDMI yazan yere bağlamak herhangi bir sorun yaratır mı ileriye dönük? Tamamı ile kafam rahat etsin diye soruyorum.
:D Sorun yaratacak olsa oraya o girişi koymazlar. Oradan görüntü almak için ekran kartı takılı olmayacak ve ya APU bir sisteminiz olması lazım.

Apu olmasına gerek yok ki hocam. İntelin bir çok işlemcisinde dahili grafik birimi bulunuyor.
1647635173258.png

APU sadece AMD'ye özel diyen yoktu kanka.

Yeni konular

Geri
Yukarı