HDMI Monitör Tavsiye

furkan184

Hectopat
Daha fazla  
PlayStation 3'üm için HDMI girişli ve ucuz monitör tavsiyelerinizi bekliyorum. FPS oyuncusu değilim kabul edilebilir bir tepki süresi yeterlidir benim için. Bütçe dediğim gibi olabilecek en alt düzeyde.

Son düzenleyen: Moderatör:
.
Bu monitörü babamın iş yeri için almıştık. Şu anda gayet sıkıntısız çalışıyor. 18.5 inç bana küçük diyorsanız daha büyük bir monitör önerebilirim.

Gerçekten çok güzel monitör. Ancak HDMI girişi hariç diğer özelliklerden vazgeçerek daha ucuza bir model daha uygun olabilir benim için. Var mı bildiğiniz?
.
Bu monitörü babamın iş yeri için almıştık. Şu anda gayet sıkıntısız çalışıyor. 18.5 inç bana küçük diyorsanız daha büyük bir monitör önerebilirim.

Boyutlarda ve tepki süresinde benim için sorun yok ancak özelliklerinde HDMI girişi yok diyor.

Gerçekten çok güzel monitör. Ancak HDMI girişi hariç diğer özelliklerden vazgeçerek daha ucuza bir model daha uygun olabilir benim için. Var mı bildiğiniz?
Daha düşük fiyatta olan modeller 400-500 TL fiyat bandında. 88 TL fazlası ile çok daha iyi bir monitör. En ucuz tercih edebileceğiniz en iyi fiyat/performans model budur.

Boyutlarda ve tepki süresinde benim için sorun yok ancak özelliklerinde HDMI girişi yok diyor.
HDMI için dönüştürücüler oluyor (örneğin burada HAMA marka var. Bu biraz pahalı seçenek. 50-60 TL gibi daha uygunları da vardı son baktığımda) PS'te denemedim ama HDMI ekran kartı ve VGA girişli monitör arasında kullanıyorum. Yalnız tabii HDMI gibi kalite ve tepki süresi beklemeyin. Bir de biraz şans işi. İlki bozuk çıktı garantiden değiştirdim.

Eğer bütçenize uygun HDMI girişli monitör bulamazsanız, arkadaşın tavsiye ettiği monitörle son çare olarak söylüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı