HDMI To Display Port Çeviri Önerisi

Ben yukarıda yazdım; herşey 4K 60Hz'i sağlıyorsa o değerleri alabilirsin diye. Ekran kartının vermediği bir şeyi 300 de versen 500 de versen 60'a çıkaramazsın. Yani ilk mesajına dönersek sorun DP portunun olmaması değil, ekran kartının zayıf olması.

Son düzenleme:
Bende konu açmadan farklı birşey sormak istiyorum Yeni monitör aldım. 75hz destekli ve freeSync özelliği var. Yanlız displayport kablosu alırken fark etmedim bir uçu hdmi bir ucu displayport, bu sıkıntı yaratırmı? Yaratır derseniz iade edip içi uçu DP olan bir kablo alacağım.

Inka IDPH-01 kablo

Son düzenleme:
Bende konu açmadan farklı birşey sormak istiyorum Yeni monitör aldım. 75hz destekli ve freeSync özelliği var. Yanlız displayport kablosu alırken fark etmedim bir uçu hdmi bir ucu displayport, bu sıkıntı yaratırmı? Yaratır derseniz iade edip içi uçu DP olan bir kablo alacağım.

Inka IDPH-01 kablo
Ben tam bilmiyorum, kusura bakma. Konu aç bence yardımcı olurlar.

Merhabalar benim monitörüm Rampage RM-344 fakat 120 Hz alabiliyorum en fazla 144 olması için DisplayPort girişinin laptopumda olması gerekiyormuş ben internetten dönüştürücü alsam 144 Hz alabilir miyim yoksa alamaz mıyım? Alabilirsem link varsa atarsanız sevinirim.
Aşağıya monitörün Hz bilgilerini çözünürlüğünün fotorafını ekliyorum. Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• resim_2022-02-02_163343.png
    resim_2022-02-02_163343.png
    56,3 KB · Görüntüleme: 26
Konuya bir açıklık getireyim eğer cihazınız ne kadar destekliyorsa o kadar alırsınız bende 200 Hz monitör var ama 144 alabiliyorum dönüştürücü de alsan değişen bir şey olmayacak sonuçta cihazın giriş kısmı DP değil.

Geri
Yukarı