HDMI to DP kablo önerisi

Cakefakery

Centipat
Daha fazla  
HDMI kablosu ile DP porta bağlanmak istiyorum 144 Hz için (APU işlemci olduğu için DP yok HDMI var ) HDMI to DP kablo önerir misiniz 144 Hz için. Bazı kişiler 144 Hz alabilmen için fazla para ödemen lazım dedi kullanan varsa yardımcı olabilir mi?

Gerçekten de pahalı adaptör lazım. 144 Hz kesin alır mı, bilmiyorum.

Gerçekten de pahalı adaptör lazım. 144 Hz kesin alır mı, bilmiyorum.

Bu olmaz mı hem çok fazla alınmış.

Ters çalışmaz.

Anakartım 2.0 HDMI destekliyor monitör 1.4, direkt 1.4 kabloyu takarsam monitöre 144 Hz alırmıyım peki?
Yoksa 2.0 alıp 144 Hz için anakartla mı uyumlu yapmalıyım?

Anakartım 2.0 HDMI destekliyor monitör 1.4, direk 1.4 kabloyu takarsam monitöre 144 Hz alırmyım peki.
Yoksa 2.0 alıp 144 Hz için anakartlamı uyumlu yapmalıyım.

Ters çalışmaz.

Bunu buldum tersmi yine?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartım 2.0 HDMI destekliyor monitör 1.4, direk 1.4 kabloyu takarsam monitöre 144 Hz alırmyım peki.
Yoksa 2.0 alıp 144 Hz için anakartlamı uyumlu yapmalıyım?

Benim de sistemim APU internetten Ugreen HD104 adlı kabloyu aldım anakartım da monitörüm de HDMI 1.4 destekliyordu taktım ve hiçbir sorun olmadan 144 Hz HDMI kablosu üzerinden aldım.

Evet, o da ters. Zaten sizde 2.0 varsa ve olmuyorsa kilit vardır. Özel çözünürlükle deneyebilirsiniz.

Benim de sistemim APU internetten Ugreen HD104 adlı kabloyu aldım anakartım da monitörüm de HDMI 1.4 destekliyordu taktım ve hiçbir sorun olmadan 144 Hz HDMI kablosu üzerinden aldım.

Benim anakart 2.0 monitör 1.4 destekliyor işte bakabilirsin anakartıma attım üste.

Evet, o da ters. Zaten sizde 2.0 varsa ve olmuyorsa kilit vardır. Özel çözünürlükle deneyebilirsiniz.

Yok daha monitörü almadım şimdiden sorun çıkarmasın diye yazıyorum yani normal şartlarda anakart 2.0 destekliyor ise monitörün önemi yok 144 Hz alabilirim değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı