HDMI to VGA ile PS4 kullanımı

Eyupdrsn34

Centipat
Daha fazla  
Cihazımı televizyon dışında monitörümde de oynamak için S-Link SL-HVS13 çevirici aldım tavsiye üzerine. Ancak çeviriciye USB ile güç vermek gerekiyormuş şu an için telefon şarj aleti ile prize bağlı. Bu USB kablosunu priz ve şarj adaptörü yerine direkt olarak PS4'e taksam bir sorun olur mu?

Yüksek güç çeken bir HDMI - VGA dönüştürücü ise PS4 portunun verebileceği maksimum güç dönüştürücüye yetmeyebilir. Onun haricinde bir sorun olmaz. Bana kalırsa şimdiki gibi harici adaptörle beslemeniz daha iyi olur.

Sıkıntı olmaz hocam. Cihazdan da verebilirsiniz. Daha önce Xbox 360 ile kullanmıştım.

Yüksek güç çeken bir HDMI - VGA dönüştürücü ise PS4 portunun verebileceği maksimum güç dönüştürücüye yetmeyebilir. Onun haricinde bir sorun olmaz. Bana kalırsa şimdiki gibi harici adaptörle beslemeniz daha iyi olur.

Evet harici adaptör daha sağlıklı ancak kablo çok uzun olmadığı için yere koymak zorunda kalıyorum cihazı. Teşekkürler cevap için.

Hocam USB girişini PS4 taksam ne gibi bir sorunlar karşılaşırım yani ısınma artar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı