HDMI to VGA kablo tamir edilir mi?

WKMT

Centipat
İnternet'ten HDMI çıkış VGA giriş kablo aldım ama kablo bozuk çıktı. Acaba bunu nerede tamir ettirebilirim veya ettirebilir miyim? Cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncel kartlar dönüştürücü konusunda çok seçicidir özellikle dijital analog çeviricilerde... Sorunun kabloda olduğuna amin olun.

Eğer kabloda ise tamir ile uğraşmayın garanti varsa gönderin.

Görüntü kablolarında tamir fazla verimli olmuyor.

Bilindik bir marka almalıydın. Bende Dark marka aktif dönüştürücü kullandım bir sıkıntı yaşamadım. Ama görüntüde hafif bir bulanıklık oluyor. Benimki VGA to DP idi. VGA to HDMI zannederek almıştım ama Allah'tan giriş varmış üzülmedim :)

Bilindik bir marka almalıydın. Bende Dark marka aktif dönüştürücü kullandım bir sıkıntı yaşamadım. Ama görüntüde hafif bir bulanıklık oluyor. Benimki VGA to DP idi. VGA to HDMI zannederek almıştım ama Allah'tan giriş varmış üzülmedim :)
Güç girişi var mı dönüştürücüde? DP kablosunun çıktığı yerlere bakın biraz, Android şarj girişine benzer bir giriş oluyor bazılarında. Oradan güç verince cam gibi oluyor görüntü 😀

Güç girişi var mı dönüştürücüde? DP kablosunun çıktığı yerlere bakın biraz, Android şarj girişine benzer bir giriş oluyor bazılarında. Oradan güç verince cam gibi oluyor görüntü 😀

Güç girişi olarak kast ettiğiniz şey 3.5mm jak girişine benzer bir şey ise hayır yok :)

Güç girişi olarak kast ettiğiniz şey 3.5mm jak girişine benzer bir şey ise hayır yok :)
Şundan hocam:
IMG_20200627_223022.jpg

Çalışırken de böyle gözüküyor:
IMG_20200627_223134.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı