HDMI to VGA önerisi

seyhanbayram

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, şu an HDMI to VGA ile görüntü alıyorum. Değiştirirsem farkındalık olur mu? Şu an hangi marka kullandıgım hakkında bilgim yok. Eğer değişkenlik olacaksa hangisini önerirsiniz? İyi Sosyaller.

Hocam merak ettiğim şey görüntü de değişiklik olur mu şu an benim bilgisayarım yuksek FPS alamıyor 8 GB 256bit ekran kartım var misal Valorant Max 60FPS monitörüm kötü HDMI giriş olsaydı farklı olurdu diye düşünüyorum ama şu an maddi sıkıntıdan dolayı monitör değiştiremem HDMI to VGA'yı alsam FPS falan yukselırmı yani tam olarak bunun cevabını arıyorum
İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Hocam merak ettiğim şey görüntü de değişiklik olur mu şu an benim bilgisayarım yuksek FPS alamıyor 8 GB 256bit ekran kartım var misal Valorant Max 60FPS monitörüm kötü HDMI giriş olsaydı farklı olurdu diye düşünüyorum ama şu an maddi sıkıntıdan dolayı monitör değiştiremem HDMI to VGA'yı alsam FPS falan yukselırmı yani tam olarak bunun cevabını arıyorum
İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.
HDMİ dönüştürücü ne fps artırır ne azaltır. Dönüştürücülerin amacı kullanılan portlar arası uyumluluğu sağlamak. Görüntüde bir sıkıntı olursa bu VGA kablosundan kaynaklıdır. Dark marka dönüştürücü ziyadesiyle kaliteli bir ürün.

Hocam bazen oyun oynarken tak siyah sarı beyaz ekran alıyorum PC'yi kapatıp acmak zorunda kalıyorum bunu sebebi dönüştürücü mü sizce?

Dönüştürücüden ziyade VGA kablosundan kaynaklandığını düşünüyorum. Farklı bir dönüştürücü ya da VGA kablosuyla denemek sağlıklı sonuç verebilir.

Geri
Yukarı