Çözüldü HDMI to VGA veya DVI to VGA Dönüştürücü önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Terminator8888

Centipat
Merhabalar monitörüm VGA ancak kullandığım ekran kartında HDMI ve DVI girişleri var. Dönüştürücü kullanacağım. Nasıl bir dönüştürücü almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam henüz monitör alamadığım için bende aynı dertten muzdaribim. İnternette uzun süreli araştırmalardan sonra link'te ki ürünü aldım ve 1.5 ay kadardır kullaniyorum. Her ürün görüntü vermiyormuş falan. Bir çok şey okudum. Aradığınız sorunsuz ürün kesinlikle.
Hocam henüz monitör alamadığım için bende aynı dertten muzdaribim. İnternette uzun süreli araştırmalardan sonra link'te ki ürünü aldım ve 1.5 ay kadardır kullaniyorum. Her ürün görüntü vermiyormuş falan. Bir çok şey okudum. Aradığınız sorunsuz ürün kesinlikle.

Çözüm
Hocam tam istediğim adaptör çok teşekkür ederim.

Her ürün görüntü vermez. Sizin alacağınız dönüştürücü aktif dönüştürücü olarak satılır. Üstteki arkadaşın dediği gibi Dark markasını alabilirsiniz. Pasif dönüştürücüler her kartta görüntü vermez.

Geri
Yukarı