HDMI to VGA mı, DVI to VGA mı?

Ufuk Yeşil

Kilopat
Daha fazla  
Yeni bir bilgisayar alıyorum. Ekran kartımın çıkışları DisplayPort, HDMI, DVI. Benim monitörüm ise sadece VGA çıkışlı. Dönüştürücü almak istiyorum. Sizce HDMI to VGA mı alayım yoksa DVI to VGA mı? Birde hangisi dişi hangisi erkek olacak söylerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
HDMI to VGA aktif dönüştürücü alabilirsiniz.

Bence monitörü de değiştir artık. DVI, VGA gibi çağ dışı kaba kablolar ile uğraşmaya değmez.
Neredeyse 4000 TL'lik bir bilgisayar alıyorum. Monitörüm 4-5 yıllık ufak tefek problemleri olsa da göze batmıyor. Şuan daha fazla masraf etmek istemiyorum yoksa bende istemezdim dönüştürücü ile uğraşmak :(

Bence gerçekten değiştir artık kendini sık ama değiştir, o sisteme yazık olur öyle düşük bir çözünürlük, hele işlemci giriş seviyesi ise darboğaz kaçınılmaz.
Farkındayım R5 2400G ile GTX1060 3GB'lik sistem alıyorum. Grafikleri fulleyeceğim. Gerekirse dsr teknolojisini kullanırım artık.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı