HDMI VGA dönüştürücü önerisi

remasy71

Hectopat
Arkadaşlar, geçenlerde ekran kartı yükseltme yaptım. Ekran kartını taktım, görüntü vermedi ve sonradan öğrendim ki benim bu eski monitörüme HDMI to VGA kablosu gerekiyormuş fakat monitör eski olduğu için dönüştürücü gerekiyor. HDMI VGA dönüştürücü önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, geçenlerde ekran kartı yükseltme yaptım. Ekran kartını taktım, görüntü vermedi ve sonradan öğrendim ki benim bu eski monitörüme HDMI to VGA kablosu gerekiyormuş fakat monitör eski olduğu için dönüştürücü gerekiyor. HDMI VGA dönüştürücü önerir misiniz?
Bunu öneririm. 3-4 aydır kullanıyorum fiyatına göre iyi.

1 yıldır kullanıyorum sorunsuz kaliteli.
30-40 TL olanlanlar da alabilirsin işini görür ama uzun ömürlü olmaz.
Hocam bu marka üzerine isim bastırıyor sadece kalitelerinde çok bir fark yoktur açıkcası.

“HDMI to VGA” olarak bunu önerebilirim. Yorumları olumlu, marka zaten Türk markası diye biliyorum kule işlemci soğutucuları ile olumlu tanınan bir firma, ama karar sana kalmış. Daha ucuz siteleri araştırmayı unutma. Uyarımı yapayım; zaten monitörün eskiyse kalitesi düşük, üstelik bu tür dönüştürücülerde kaliteyi bir hayli düşürüyor.

Son düzenleme:
Hocam var arkadaşa da aldım mahalle bilgisayarcısından markasız bir ürün plastiği bile farklı Dark iyi kötü fena olmayan bir marka uzun ömürlü olacaktır.
Hayır hepsi aynı hocam. Aşağıda bırakacağım linkteki dönüştücü ile darkın dönüştürücüsü birebir aynı çünkü ikiside şuanda evimde duruyor. İçindeki parçalar bir yana bütün malzemeleri detayları birebir aynı markalar sadece üstlerine kendi logolarını yapıştırıp geçiyorlar.

Geri
Yukarı