HDMI yerine DP kablosu alınır mı?

mr.abraham

Centipat
Daha fazla  
Hdmi sürümlerine göre değişir.
1620967281681.png

Klasik HDMI 1.4 standartı monitörüne göre 1080p'de 144 Hz'i tam olarak verebiliyor. En kötü ihtimal durumunda ise 120 Hz sunabiliyor. Linkteki ürün hakkında pek bir fikrim yok, ancak Nvidia G-Sync özelliğini Free-sync bir monitörde aktif etme gibi bir niyetiniz varsa en azından DP 1.2 kablo şart diye biliyorum.

İçinden DP kablosu çıkmaması çok saçma. DP kablolu bir cihaza yönelmeni tavsiye ederim. ASUS, aeo, Lenovo gibi. Orta seviye DP kablosu 100 liradan başlar. 100 lira daha ver ASUS al, veya diğer modellere yönel.

Hocam neden illa bu monitör?
LED Panel yerine VA veya IPS panel monitör alsanız çok daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.
Aynı fiyat segmentindeki şu monitörlere bir göz atın isterseniz:
/Not olarak, bazı monitörler ile birlikte Hdmi 2.1 kablosu yollayabiliyor satıcılar, satın almadan mağazalar ile iletişime geçin isterseniz 2.1 Hdmi ile sorunsuz 144Hz alabilirsiniz.

Elindeki HDMI kablonun üstünde ki sürüm nedir? Eğer 1.3 ve üstü ise teorik olarak alabilirsin.

O monitörü önermem.
LED Panel yerine VA veya IPS panel monitör alsanız çok daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.

Onlar da LED monitör :D.

LED panel yerine VA veya IPS panel monitör alsanız çok daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.

Fiyat farkı var diye kanka. Kolaylık olsun diye Hepsiburada'dan kopyaladim linki aslinda Trendyol'dan alacağım. 1300 TL gibi bir fiyati var. 1500 benim bütçeyi fazlasıyla aşıyor.
Elindeki HDMI kablonun üstünde ki sürüm nedir? Eğer 1.3 ve üstü ise teorik olarak alabilirsin.

O monitörü önermem.

Onlar da LED monitör :D.
Bende bilmiyorum bro. Monitör kutusunun içinde gelecekmiş. 144 hz i alamiyorsam yaninda da dp kablosu alayım diye düşünmüştüm.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı