HDMI yoluyla monitör bilgisayara bağlanmıyor

Zmemet23

Decapat
Yer
Izmir
Daha fazla  
Merhabalar bilgisayarımı odamın başka bir köşesine taşıdım ve monitörü bilgisayara HDMI yoluyla bağladım fakat ne yazık ki görüntü alamadım. Nedeni ne olabilir bilgisayar ışıkları yanıyor ve çalışıyor.
Merhabalar bilgisayarımı odamın başka bir köşesine taşıdım ve monitörü bilgisayara HDMI yoluyla bağladım fakat ne yazık ki görüntü alamadım. Nedeni ne olabilir bilgisayar ışıkları yanıyor ve çalışıyor.

Daha doğrusu sleeping Mode'ye alıyor belli bir süre sonra.

Son düzenleme:
Kablonun çok kıvrılmamış veya zorlanmamış olmasına dikkat edin, bende kablo biraz zorlanınca görüntü gelmiyordu.

Display Port kablonuz varsa onunla deneyin. Veya monitörlerde HDMI, Display Port modları oluyor, onları değiştirin.

Onları da denedim ne yazık ki konu 30 dakika sonra onaylandı o zamana kadar onlarca şey denedim ama olmadi.
Windows tuşu+CTRL+Shift+b yapmayı deneyin, ekran kartını yeniden başlatır.
Deniyorum hemen.
Windows tuşu+CTRL+Shift+b yapmayı deneyin, ekran kartını yeniden başlatır.

Hocam kendini direkt sleep mode ya atıyor onu da söyleyeyim dediğiniz kisayolda ne yazık ki etki etmedi.

Onları da denedim ne yazık ki konu 30 dakika sonra onaylandı o zamana kadar onlarca şey denedim ama olmadi.

Deniyorum hemen.

Hocam kendini direkt sleep mode ya atıyor onu da söyleyeyim dediğiniz kisayolda ne yazık ki etki etmedi.

Ekranda sadece imleç mi var yoksa hiç mi görüntü yok.

Geri
Yukarı