HDMI'dan ses kesik kesik geliyor

Bayhacker

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar.
Benim yeni aldığım bir Gaming laptopum var fakat o gün televizyona bağladığımda ( televizyon plazma televizyonlardan) ses kesik kesik geliyordu. Ve hala düzelmedi, bütün driverler güncel ama yine de kesik kesik geliyor ( bilgisayarın ekranı 120 GHz) bunun çözümü nedir? Bilgisi olan arkadaşlar bir cevap verirse çok sevinirim.

Merhabalar arkadaşlar.
Benim yeni aldığım bir Gaming laptopum var fakat o gün televizyona bağladığımda ( televizyon plazma televizyonlardan) ses kesik kesik geliyordu. Ve hala düzelmedi, bütün driverler güncel ama yine de kesik kesik geliyor ( bilgisayarın ekranı 120 GHz) bunun çözümü nedir? Bilgisi olan arkadaşlar bir cevap verirse çok sevinirim.

Kablo hasarlı bence iç kablolarda sıkıntı olabilir.
Kabloda açık var mı?

Merhabalar arkadaşlar.
Aynı sorunu bende yaşıyorum. Yeni TV aldım. Bilgisayar hdmi dan bağlı iken bile televizyonun sesi kesik kesik. Bilgisayarı iptal edince ses düzeliyor. Bilgisayar dan hdmi ile tv'de bir video izlemek mümkün değil ses kesik kesik. Bilgisayar ile TV nin HDMI kablolarını birbirleriyle değiştirdim sonuç aynı. Bilgisayardan TV ye ses aktarılırken arada bir frekans uyumsuzluğu var sanki. Eski TV SAMSUNG yeni TV Vestel. Sıkıntı Vestel'de sanki.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı