Hearts of Iron 4 alınır mı?

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar indirimde almak için soruyorum. Benim orta okulda ve lise tarihi ile hiç aram yok. Daha öncelerde Age of Empires 2 oynamışlığım var. Sizce Hearts of Iron 4 alınır mı? Oyun zor mu? FPS oyuncusu olan biri Hearts of Iron 4 oyununu sevebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Videolara bak oradan biraz anlarsın sevip sevmeyeceğini. Ben ilk oynamaya çalıştığımda zor gelmişti o yüzden bir daha açmadım oyunu.

Hocam geçen gün hafta sonuna özel 3 gün boyunca ücretsiz oynama kampanyası yapmışlardı. Bende bedavaya indirdim hiçbir şey anlamadım. Almamaya karar verdim. Oyunun güncel Türkçe yamasıda yok zaten.
Türkçe yaması var lakin steam workshopdan indirmeyeceksin.

-
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Türkçe yaması var, o yönden bir sorun yok. Oyunu anlama ve öğrenme sürecinden sonra muazzam bir oyun oluyor. Hevesin varsa al. Vaktin ve merakın yoksa Age of History 2 al, chill takıl. (Tarih bilginin olması gerekmiyor. Oyunda öğrenirsin bir şeyler.)

Türkçe yaması var, o yönden bir sorun yok. Oyunu anlama ve öğrenme sürecinden sonra muazzam bir oyun oluyor. Hevesin varsa al. Vaktin ve merakın yoksa Age of History 2 al, chill takıl. (Tarih bilginin olması gerekmiyor. Oyunda öğrenirsin bir şeyler.)
Türkçe yamasını yaptıktan sonra yine online girilebiliyor mu hocam?

Geri
Yukarı