Hearts Of Iron 4 Multiplayer Savaş Sorunu

WhoGOD

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Lise son ;)
Arkadaşlar merhaba. Hearts Of Iron 4'te singleplayer modunda Almanya ile Fransa ve Sovyetler Birliği dahil bütün ülkeleri zorlanmadan itebiliyorum. Ama arkadaşımla beraber girince, Fransa'yı bile itemiyorum. Ülkeler sanki bir anda güçleniyor. Arkadaşım İtalya'yı alıp Yugoslavya'yı bile itemiyor ve bu sadece multiplayer modunda oluyor. Yardımınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Karşındaki pek de zeki olmayan yapay zeka değil de senin gibi düşünebilen bir insan olunca sence de normal değil mi bu durum? O karşındaki adam kim bilir kaç saat Almanya, İtalya oynadı, kim bilir kaç kere aynı senin gibi Almanya'yla Fransa'yı yuttu.

Karşındaki pek de zeki olmayan yapay zeka değil de senin gibi düşünebilen bir insan olunca sence de normal değil mi bu durum? O karşındaki adam kim bilir kaç saat Almanya, İtalya oynadı, kim bilir kaç kere aynı senin gibi Almanya'yla Fransa'yı yuttu.
Hayır. Karşımızdakiler gerçek oyuncu değil... Arkadaşımla beraber yapay zekaya karşı oynuyoruz.

Arkadaşlar merhaba. Hearts Of Iron 4'te singleplayer modunda Almanya ile Fransa ve Sovyetler Birliği dahil bütün ülkeleri zorlanmadan itebiliyorum. Ama arkadaşımla beraber girince, Fransa'yı bile itemiyorum. Ülkeler sanki bir anda güçleniyor. Arkadaşım İtalya'yı alıp Yugoslavya'yı bile itemiyor ve bu sadece multiplayer modunda oluyor. Yardımınızı bekliyorum.
Yıllardır oynarım.Arkadaşlarımlada oynarım böyle bir sorunu ilk defa duydum.Oyun da arada bozulma zaman farkı oluyor siz çıkıp tekrar save'İ açmıyorsanız olmayacak işler olabillir.Oyunun ve yapay zekananın dengesi bozulabiliyor.Şu tür durumlarda devam ederseniz olabiliyor böyle sorunlar.

Dosya Ekleri

• 20210320_211642_001.jpg
    20210320_211642_001.jpg
    240,2 KB · Görüntüleme: 21

Yeni konular

Geri
Yukarı