Hearts of Iron 4 nasıldır?

Olsunuk

Hectopat
Hearts of Iron 4 çok zor bir oyun mu? Hiç strateji oyunu oynamadım videolarını izledim ama bana biraz zor gibi geldi eğer çok zorsa Hearts of Iron 4 tarzı daha kolay bir oyun önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başta zorlayıcı olabilir ama ortalama düzeyde bir oyun diyebilirim. Stratejiyle ilgileniyorsan bu büyük strateji oyunu çok iyidir. Hearts of Iron IV tek başına bir süreden sonra sıksa da çok büyük mod projeleri var. Onlarla oyununu devam ettirebilirsin. Ben Hearts of Iron IV'i direkt öneriyorum. Alışır, öğrenirsiniz. Oyunun zaten aynı alanda rakibi pek yok.

Oyun güzel ancak ticaret mantığı kötü. Ticaret mantığının kötü olmasına rağmen çok seven tayfa var yani bu size bağlı. Eğer daha kolay istiyorsanız Age Of History 2.

Oyun güzel ancak ticaret mantığı kötü. Ticaret mantığının kötü olmasına rağmen çok seven tayfa var yani bu size bağlı. Eğer daha kolay istiyorsanız Age Of History 2.
Oyun modsuz çok fazla ilerlemez. Ama yine de oyunu öğrenmek için 20-30 saat modsuz oynamak gerekiyor. Direkt modlara da yönelebilirsiniz, ama zorlanacağınızı düşünüyorum. Ticaret mantığı The New Order: Last Days of Europe moduyla yeterince sağlam bir şekilde oturmuş. Ben de oynadım, çok güzel bir moddu. Kaiserreich'ten daha detaylı bir alternatif tarih modu sayılabilir ama o kadar ünlü değil.

Geri
Yukarı