Oyun Hearts of Iron IV %75 indirim ile 19,75TL!

Fiyat yanlış yazmışsınız. Fiyatı şu anda yüzde 75 indirimle 19,75 TL. Bir de indirim konularında oyunun mağaza sayfasının da linkini koysanız daha iyi olur.

Fiyat yanlış yazmışsınız. Fiyatı şu anda yüzde 75 indirimle 19,75 TL. Bir de indirim konularında oyunun mağaza sayfasının da linkini koysanız daha iyi olur.

Onu fark etmemişim kusura bakmayın düzelttim.

Hocam bende tüm DLC'ler var 500 saati devirmek üzereyim RP'lere falan katılıyorum bayağı eğlenceli oluyor (Eğer multi odasını oluşturan kişide tüm DLC'ler veya herhangi bir dlc varsa sizde olmasa bile varmış gibi oynayabiliyorsunuz çok iyi bir özellik) Single'da yapacagım çok bir şey kalmadı güncelleme gelmediği sürece. Arada bir canım çok sıkılırsa girerim sadece. Modları da dahil edersen zaten oyunu sonsuza kadar oynayabilirisin bile 😄

Hocam bende tüm DLC'ler var 500 saati devirmek üzereyim RP'lere falan katılıyorum bayağı eğlenceli oluyor (eğer multi odasını oluşturan kişide tüm DLC'ler veya herhangi bir DLC varsa sizde olmasa bile varmış gibi oynayabiliyorsunuz çok iyi bir özellik) Single'da yapacagım çok bir şey kalmadı güncelleme gelmediği sürece. Arada bir canım çok sıkılırsa girerim sadece.

Yarın yeni DLC geliyor bu arada.

Geri
Yukarı