Hearts of Iron IV çöküyor

İşletim sistemi
Windows 10

Özgür Gurucan

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar, saatlerce oynadıgım HOI4'de dün uzun süre sonra canım çekti diye Battle Of Bosphorus eklenti paketini aldım. Oyuna Launcher'den ve dosya konumundan, ne sekilde baslatırsam baslatayım crash alıyorum. Asla oyuna giremiyorum.

-Dosyaları yeniden doğruladım.
-3 defa silip indirdim.
-Belgeleri savegame'leri sildim, sıfırdan kurulum yaptım.
-Tüm her şeyi temizleyip tekrardan kurulum yaptım.
-hiçbir mod yok.
-Olan modları da komple temizledim sildim oyunu tekrar yükledim.
-Ne yaparsam yapayım hiçbir fayda etmedi.
-Tüm sürücülerim güncel, Windows'um orijinal ve güncel.

Tüm DLC'leri tek tek kaldırıp yükledim, aktif veya yokken baslattım. Ne şekilde olursa olsun crash dışında hiçbir şey vermiyor.

Herhangi biri yardımcı olabilecek mi?

Selamlar, saatlerce oynadıgım HOI4'de dün uzun süre sonra canım çekti diye Battle Of Bosphorus eklenti paketini aldım. Oyuna Launcher'den ve dosya konumundan, ne sekilde baslatırsam baslatayım crash alıyorum. Asla oyuna giremiyorum.

-3 defa silip indirdim.
-Belgeleri savegame'leri sildim, sıfırdan kurulum yaptım.
-hiçbir mod yok.

Tüm DLC'leri tek tek kaldırıp yükledim, aktif veya yokken baslattım. Ne şekilde olursa olsun crash dışında hiçbir şey vermiyor.

Bende de olmuştu grafik ayarlarından tam ekran yaptığından dolayıymış.launcherden çerçevesiz tam ekran yaptığınıza emin olun muhtemelen sorun çözülecektir

Bende de olmuştu grafik ayarlarından tam ekran yaptığından dolayıymış.launcherden çerçevesiz tam ekran yaptığınıza emin olun muhtemelen sorun çözülecektir
Hocam her şeyi denedim. orada ki her ayarı. hala silip silip yüklüyorum. Tüm dosyaları 50 kere doğruladım. çalışan pc'de olmuyor. delireceğim. Resimde ki gibi hata aliyorum sürekli

Dosya Ekleri

• 2021.02.21-16.54.png
    2021.02.21-16.54.png
    233,9 KB · Görüntüleme: 140
Dediklerimi sırasıyla yapmayı deneyiniz, sırasıyla yapmanız önemli.

1-Bütün modlardan aboneliğinizi çıkın.

2-HOI4'ü kaldırın

3-Şu dosyaları manuel olarak kaldırın:
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Hearts of Iron IV
C:\Kullanıcılar\(senin kullanıcı adın)\Belgeler\Paradox Interactive\Hearts of Iron IV

4-Herhangi bir moda yeniden abone olmadan oyunu başlatmayı test edin.

Bunlar hala sorununuzu çözmüyorsa önünüze gelen crash penceresine sorunlarınızı yazarak Paradox şirketine bildirin.

Artı -1 Eksi
Dediklerimi sırasıyla yapmayı deneyiniz, sırasıyla yapmanız önemli.

1-Bütün modlardan aboneliğinizi çıkın.

2-HOI4'ü kaldırın

3-Şu dosyaları manuel olarak kaldırın:
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Hearts of Iron IV
C:\Kullanıcılar\(senin kullanıcı adın)\Belgeler\Paradox Interactive\Hearts of Iron IV

4-Herhangi bir moda yeniden abone olmadan oyunu başlatmayı test edin.

Bunlar hala sorununuzu çözmüyorsa önünüze gelen crash penceresine sorunlarınızı yazarak Paradox şirketine bildirin.
Hocam bunları yaptığımı zaten konumda belirtmiştim. Paradox bana kaç yılda döner acaba? Bir güncelleme mi bekleyeyim yani? :) Bilen arkadaşlar için Process Monitör paylaşıyorum.

HOI4 Exe'nin LogFile dosyası burada. Yardımlarınız bekliyorum.

Selam, saatlerce oynadıgım HOI4'te dün uzun süre sonra canım çekti diye Battle of bosphorus eklenti paketini aldım. Oyuna Launcher'den ve dosya konumundan, ne sekilde baslatırsam baslatayım crash alıyorum. Asla oyuna giremiyorum.

-3 defa silip indirdim.
-Belgeleri Savegame'leri sildim, sıfırdan kurulum yaptım.
-Hiçbir mod yok.

Hocam merhaba aynı sorun şu an bende de var nasıl çözdüğünüzü hatırlıyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı