Hearts of Iron IV en kolay nereden öğrenilebilir?

otantikçocuk32

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu oynamak çok istiyorum ancak bir türlü beceremiyorum en kolay mala anlatır şekilde nereden öğrenebilirim YouTube'daki videoların çoğu ya modlu ya da odak ağacı eski bunlar problem çıkarır mı ne yapmalıyım oyunu gerçekten çok oynamak istiyorum ve nasıl öğrenmeliyim ülke ülke mi yoksa oyunun mekanikleri gibi mi saldırma savunma vs?

1664805477026.png

Oyunu oynamak çok istiyorum ancak bir türlü beceremiyorum en kolay mala anlatır şekilde nereden öğrenebilirim YouTube'daki videoların çoğu ya modlu ya da odak ağacı eski bunlar problem çıkarır mı ne yapmalıyım oyunu gerçekten çok oynamak istiyorum ve nasıl öğrenmeliyim ülke ülke mi yoksa oyunun mekanikleri gibi mi saldırma savunma vs?

En iyisi Iron Man moduna alıp oynamak böylece öğreneceksiniz bende bunu yaparak öğrendim sanada tavsiye ederim.

Oyunu oynayarak mekanikleri öğrenebilirsin. İlk oynadığında hile kullanabilirsin yavaş yavaş hileyi azaltarak oyna öğrendikçe.

Ben Maxmarine izleyerek öğrenmiştim sende öyle öğrenebilirsin. Öğrenince o kadar zor değil sadece karmaşık.

Yeni konular

Geri
Yukarı