Heatsink değişimi yapılan kartın LED'leri yanmıyor

mr_hidir

Hectopat
Merhaba RTX3060 Ti ekran kartımı RGB LED'lerinin yanmaması ve fanların ses yapması sebebi ile garantiye yollamıştım. Kartın fanları değişmiş, ışıklar hala yanmıyor. Ayarlarımdan şüpheleniyorum. Ayarlarım doğru mudur?

1684930460951.png

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-05-24 at 15.14.48.jpeg
    WhatsApp Image 2023-05-24 at 15.14.48.jpeg
    84,8 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartının PCB kısmına gözle bakın takılmayan veya kopmuş olan kablo var mı diye. Ya bir ihtimal kablo takılmadı ya da kablolardan biri koptu. Ayarlarda bir sorun yok.
Servispointi aradım, teknisyen yandığını beyan etti tekrardan. Program ayarlarınız yanlıştır ben denedim yandığını gördüm dedi.

1684933381646.png

Bu programı yükledim, bu ayarlar doğru mudur ? Sanrıım tekrar göndereceğim gibi duruyor.

Ayarlarda ben sorun göremedim, her şey olması gerektiği gibi. Mod değiştirmenize veya ayar değiştirmenize rağmen ve uygulaya bastıktan sonra bir tepki olmuyorsa kartta sorun var.
Yolluyorum servise o zaman tekrar, ilginiz ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

Ayarlarda ben sorun göremedim, her şey olması gerektiği gibi. Mod değiştirmenize veya ayar değiştirmenize rağmen ve uygulaya bastıktan sonra bir tepki olmuyorsa kartta sorun var.
Merhabalar, kusura bakmayın konuyu hortlatıyorum tekrardan. Kartı servispointe tekrar yolladım ve rgb kontrolcüsü diye bir parçanın değiştiğini belirttiler. Şuanda kart ışıkları yanıyor, yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı