HECTOR-START RTX 3050 sistem alınır mı?

Alınmaz.
500 lira daha ver bu çok daha iyi olur :
Benim ilk tercihim NVIDIA ekran kartları ama pek bilmediğim bir konu. Sizin önerdiğiniz sistemdeki ekran kartı daha mı iyidir?

Bilgim olmadığından soruyorum o PSU bilindik bir marka mı?
Evet FSP ürünleri genel olarak kalitelidir,93-94 den beri sektördeler.
Sistemdeki PSU kaliteli ve sistem için yeterli.

Benim ilk tercihim NVIDIA ekran kartları ama pek bilmediğim bir konu. Sizin önerdiğiniz sistemdeki ekran kartı daha mı iyidir?
Evet RTX 3060 ile denk bir kart,kendim aktif kullanıyorum kafanızda soru varsa alabilirim.

Evet FSP ürünleri genel olarak kalitelidir, 93-94'ten beri sektördeler.
Sistemdeki PSU kaliteli ve sistem için yeterli.

Evet RTX 3060 ile denk bir kart, kendim aktif kullanıyorum kafanızda soru varsa alabilirim.

Peki attığınız site güvenilir midir? Bu işlerden pek anlamıyorum. Bütçem gerçekten tam sınırda olduğu için monitör alırken zorlanabilirim. Bu sistemi alsam piyasaya göre çok mu pahalı olur?

Peki attığınız site güvenilir midir? Bu işlerden pek anlamıyorum. Bütçem gerçekten tam sınırda olduğu için monitör alırken zorlanabilirim. Bu sistemi alsam piyasaya göre çok mu pahalı olur?
Site güvenilirdir.
Hayır çok pahalı olmaz fakat 500 tl üstüne çok daha performanslısı varken monitör için sistemden kısmayın.
Monitör için bütçeniz ne kadar ve hangi oyunları oynayacaksınız?

Site güvenilirdir.
Hayır çok pahalı olmaz fakat 500 TL üstüne çok daha performanslısı varken monitör için sistemden kısmayın.
Monitör için bütçeniz ne kadar ve hangi oyunları oynayacaksınız?

Onu bir türlü hallederim. İtopya mağazasında dediğiniz ekran kartlı sistem attığım sistem ile aynı fiyat fakat iki sorum olacak. 6600 ile WattMan hatası yaşayan olmuş siz hiç yaşadınız mı? Bir de Goodram markası ile geliyor standart olarak bu marka iyi bir marka mıdır?

Onu bir türlü hallederim. İtopya mağazasında dediğiniz ekran kartlı sistem attığım sistem ile aynı fiyat fakat iki sorum olacak. 6600 ile WattMan hatası yaşayan olmuş siz hiç yaşadınız mı? Bir de Goodram markası ile geliyor standart olarak bu marka iyi bir marka mıdır?
Bahsettiğiniz sistem bu ise aldıktan sonra PSU değişikliği yapmanız gerekiyor,kasa da şık değil.
İleride vereceğiniz parayı şimdiden verip daha kaliteli parçalara sahip Gaming Gen de ki sistemi almanız çok daha iyi olur.
İleride hem başınız ağrımaz hem de uğraşmamış olursunuz.
Wattman hatası bir defa aldım onda da kablo prize oturmamıştı.
Güncel ve stabil sürücü kullandığınız, dengesiz OC yapmadığınız ve kalitesiz PSU kullanmadığınız sürece sorun yaşamazsınız.

Bahsettiğiniz sistem bu ise aldıktan sonra PSU değişikliği yapmanız gerekiyor, kasa da şık değil.
İleride vereceğiniz parayı şimdiden verip daha kaliteli parçalara sahip Gaming Gen de ki sistemi almanız çok daha iyi olur.

Yardımlarınız için teşekkür ederim. Ben bütçemi ayarlayıp bakacağım artık. Çok sağ olun.

Geri
Yukarı