Hedef MSÜ 80 net üstü

742621

Picopat
Merhaba arkadaşlar. MSÜ'ye kadar 80 net yapmayı hedefliyorum. Güncel netim 38-44 bandı. 345'ten 38 gibi net yaptım. Şu andan itibaren çalışmalara başlayacağım sadece MSÜ çalışacağım matematikte ilk 12 konu, mantık, kümeler, fonksiyonları bitirip MSÜ'den sonra AYT mata başlayacağım geometride üçgen ve her gün 20 30 bandı problem çözeceğim. Günlük gibi kullanmak istiyorum burayı. Çok soruyordum acaba olur mu gibisinden sormak bir şeye yaramıyor 2 3 aydır yerimde sayıyorum. Gelişmeleri takip etmek isterseniz buradan takip edebilirsiniz konuyu 2 3 güne bir düzenlemeyi düşünüyorum. Okuduğunuz için teşekkürler. Bakalım çok heyecanlıyım. Hiç bilmiyorum. Kaç net artar? Umarım hayırlısı ile artacak. İyi günler herkese.

Merhaba arkadaşlar. MSÜ'ye kadar 80 net yapmayı hedefliyorum. Güncel netim 38-44 bandı. 345'ten 38 gibi net yaptım. Şu andan itibaren çalışmalara başlayacağım sadece MSÜ çalışacağım matematikte ilk 12 konu, mantık, kümeler, fonksiyonları bitirip MSÜ'den sonra AYT mata başlayacağım geometride üçgen ve her gün 20 30 bandı problem çözeceğim. Günlük gibi kullanmak istiyorum burayı. Çok soruyordum acaba olur mu gibisinden sormak bir şeye yaramıyor 2 3 aydır yerimde sayıyorum. Gelişmeleri takip etmek isterseniz buradan takip edebilirsiniz konuyu 2 3 güne bir düzenlemeyi düşünüyorum. Okuduğunuz için teşekkürler. Bakalım çok heyecanlıyım. Hiç bilmiyorum. Kaç net artar? Umarım hayırlısı ile artacak. İyi günler herkese.
Bir İnstagram sayfası var 50 net yeterli oluyor diyor sayfa. Sayfanın ismi msu.hazirlik

Hava harp puanı yüksekti diye hatırlıyorum. Çok çalışmanız gerek. 80-90 net yeterli olacaktır yine de.

Sayısal 350 ile kapatmıştı 375 gibi bir puan hedefliyorum.

İsterseniz sayfanın kendisine de DM'den sorabilirsiniz.

Akıllı telefon kullanmıyorum birkaç haftadır sosyal medya da kullanmıyorum. Ben elimden geleni yapacağım bu sene bilemeyiz puanlar değişiyor çalışmamı yapayım sonuca göre bakalım ne olacak. İlginiz için teşekkür ederim. Puan verileri var bende geçen senelerden kalma 80 net üzeri hedefimde yeterli olacaktır.

Sayısal 350 ile kapatmıştı 375 gibi bir puan hedefliyorum.

Akıllı telefon kullanmıyorum birkaç haftadır sosyal medya da kullanmıyorum. Ben elimden geleni yapacağım bu sene bilemeyiz puanlar değişiyor çalışmamı yapayım sonuca göre bakalım ne olacak. İlginiz için teşekkür ederim. Puan verileri var bende geçen senelerden kalma 80 net üzeri hedefimde yeterli olacaktır.
Ben sizin için sorayım şimdiden başarılar.

Merhaba herkese hayırlı akşamlar. Yazamadım birkaç gündür deneme oldum bugün origami 3. kurumsal deneyme TYT. Fende 1 soru işaretledim matematikte 14'tü sanırsam sosyalde 16 Türkçe 28 yanlış hatırlamıyorsam. Şunu gördüm matematikte geçmiş netlerime baktığımda 7 8 bandı fen 1 2 bandı Türkçe 24 25 26 bandı sosyalim ise 345 Türkiye geneli harici (orada 6 net) 10 net üstü. Türkçe ve sosyal için deneme çözmeyi matematikte ilk 12 konu mantık küme fonksiyon çalışıp AYT mata geçmeyi geometri çalışmayı düşünüyorum günde 20 problem çözmeyi düşünüyorum. Fende ise 1 YouTube kanalı ve 1 soru bankası ile ilerleyeceğim. 1 haftada 2 derse odaklanacağım bitirebildiğim kadar. Önce kimya ve biyolojiyi çalışacağım fiziği sonradan çalışacağım kimya ve biyoloji branş denemeleri çözeceğim konuları bir an önce bitirip. Fiziği yarılayınca TYT fen denemelerine başlayacağım zaten haftada 1 deneme oluyorum kuruma kaydolmuştum. Bakalım elimden gelebilecek şekilde böyle planladım. Öneriniz tavsiyeniz varsa seve seve dinlerim. Okuduğunuz için teşekkürler. Herkese iyi çalışmalar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı