Hedefim

Rit4K

Kilopat
Daha fazla  
Selam, arkadaşlar şu an okumaktayım ve yıllardır düşünmeme rağmen okul bitince ne iş yapacağımı bilmiyorum. Ama yapmak istediğim bir şey var. Hayalim, Tüm sosyal medya içerisinde faliyet gösteren bir.. nasıl derler bilmiyorum en iyisi şöyle bahsediyim. Yani bir isim düşünün, İA Network olsun. Hoşuma giden bir isim. Öncelikle kaliteli bir ekip, bünyesinde bir sürü kanal ve tüm sosyal medyada özgün ve insanların ilgisini çeken bir içerik üreticisi olmak, belki başarılı olup ilgi çekmeyi başarırsam farklı firmalarla güzel şeyler başarmayı isterim. Veya günümüzde gelişmiş youtube kanalları ile güzel, özgün ve düzgün içerikler üretmek. Yani aklınıza gelebilecek her konuda. Bunları yapan bir ekibin kurucusu olmak uzun zamandır düşündüğüm bir durum. Bir defter açtım ve bu projede yapabileceklerimi, ekip için düşündüğüm isimleri, ve fikirleri 1-2 hafta boyunca not ettim. Zamanla fikirlerimi toplayıp ortaya koyacak iyi bir şeyler bulduğumda yapma düşüncem var. Tavisyelerinizi almak isterim. Sizce bundan vaz geçip gerçek bir mesleğe mi yönelmeliyim. Yoksa 2 sinide bir arada yürütmeliyim. Ya da bu projeyi öne sürmeli miyim ? Çünkü gerçekten yapmak istediğim bir iş düşünemiyorum bundan başka.

Biz çok biliyoruz, teknolojiyi çok biliyoruz, tüm sorularınızı cevaplarız diyenlerin sadece telefon modeli hakkında bilgi sahibi olduğu ülkede sen tutunamazsın.

Gelecek internette. Büyük firmalar bile youtubeda reklam için sosyal medya danışmanı tutuyor. Senin hedefin direk kurucu olarak başlamak ise sıkıntı yaşayabilirsin. Önce bu işi yapan bir şirkette çalışıp, işlerin nasıl döndüğünü öğrenmen lazım . Hazır okuyorken stajyer olarak felan başvur bence.

...

Biz çok biliyoruz, teknolojiyi çok biliyoruz, tüm sorularınızı cevaplarız diyenlerin sadece telefon modeli hakkında bilgi sahibi olduğu ülkede sen tutunamazsın.
İnsanların neyi bilip bilmediklerini çok iyi biliyorsun sanırım. Bu kadar ince ayrıntı verebildiğine göre akıl okuma yeteneklerin falan olmalı. Sana tavsiyem olsun, onu bunu küçük görüp egonu tatmin etmek yerine bilmeyene öğretmeye çalışsan, bu seni daha kaliteli bir birey yapar.

Gelecek internette. Büyük firmalar bile youtubeda reklam için sosyal medya danışmanı tutuyor. Senin hedefin direk kurucu olarak başlamak ise sıkıntı yaşayabilirsin. Önce bu işi yapan bir şirkette çalışıp, işlerin nasıl döndüğünü öğrenmen lazım . Hazır okuyorken stajyer olarak felan başvur bence.
Tavsiye için teşekkür ederim, zaten gerekli bilgileri elde ettiğimi düşünene kadar başlama düşüncem yok.

...

İnsanların neyi bilip bilmediklerini çok iyi biliyorsun sanırım. Bu kadar ince ayrıntı verebildiğine göre akıl okuma yeteneklerin falan olmalı. Sana tavsiyem olsun, onu bunu küçük görüp egonu tatmin etmek yerine bilmeyene öğretmeye çalışsan, bu seni daha kaliteli bir birey yapar.

Tavsiye için teşekkür ederim, zaten gerekli bilgileri elde ettiğimi düşünene kadar başlama düşüncem yok.
Git eski girdilerime bak.

Bu ülkede doğru işi yapan değil yaptığı işi satan paran kazanır.
Bana öyle geliyor ki yaptığın bir işte başarısız olmuşsun ve bu düşünceye kapılmışsın. Sorunu kendinde aramalısın bence yapılan doğru şeylerde değil. Yine de güldürdüğün için teşekkür ederim. :)

Bana öyle geliyor ki yaptığın bir işte başarısız olmuşsun ve bu düşünceye kapılmışsın. Sorunu kendinde aramalısın bence yapılan doğru şeylerde değil. Yine de güldürdüğün için teşekkür ederim. :)
Hayır, SDN, kendilerini her turlu teknoloji sorunuzu cevaplayabiliriz diye tanıtıyorlar, ne kendileri bir şey biliyor telefon dışında ne de takipçileri. Gelen sorular maksimum, "x telefon mu y telefon mu?" & "Adımı söyleyin, abi adımı söyleyin...".

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı