[Sonlandı] 5 kişiye 200 TL Steam cüzdan kodu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yapiyorum o zaman, yoksa gec kalacagim..

Cekilisi sonlandiriyorum. Bu mesajdan sonra yazanlar cekilise katilamayacaklar. Simdi ekran kaydi yaparak 5 isim belirleyecegim, ve kisileri tag'leyecegim. Daha sonra bir sekilde konusuruz.

Cekilis sirasinda kisinin uyelik tarihi, mesaj sayisi gibi seylere dikkat edip, kurallara uymus kisileri sececegim. Eger kisi kurallara uymuyorsa bir cekilisi tekrarlayacagim. 5 kisi belirledikten sonra da durduracagim.

Hadi bana kolay gelsin.
Hocam kolay gelsinde @İntelAtomBomb52 hocamın dediği gibi nokta koyanlarıda dahil edin yoksa cogu kisi yanacak

Sona nokta Koyanlarınki sayılacak mı?

Çekiliş sonlandı.
Yapiyorum o zaman, yoksa gec kalacagim..

Cekilisi sonlandiriyorum. Bu mesajdan sonra yazanlar cekilise katilamayacaklar. Simdi ekran kaydi yaparak 5 isim belirleyecegim, ve kisileri tag'leyecegim. Daha sonra bir sekilde konusuruz.

Cekilis sirasinda kisinin uyelik tarihi, mesaj sayisi gibi seylere dikkat edip, kurallara uymus kisileri sececegim. Eger kisi kurallara uymuyorsa bir cekilisi tekrarlayacagim. 5 kisi belirledikten sonra da durduracagim.

Hadi bana kolay gelsin.

Gencler, havaalanina gitmem gerekiyor. Bu aksam biraz yogunum ve script halen hata veriyor, duzeltmek icin bir yandan ugrasiyorum. O yuzden biraz sabirli olun lutfen. Script duzeldigi anda 217nci sayfaya kadar (benim en son mesajim neredeyse artik, ha 217 ha 219) cekilisi, gerekli sartlari tamamlamis kisiler arasinda yapacagim.. Endiseye mahal yok ;)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı