Hediye çakı önerisi

• Konuyu başlatan Bekir Öztürk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 5B
B

Bekir Öztürk

Ziyaretçi
Bugün en yakın arkadaşımın doğum günü. Okul dışında pek görüşmüyoruz. Okulun ilk günü yani pazartesi günü ona bir çakı hediye etmek istiyorum. Çünkü çakıları seviyor. Bütçem maksimum 40 TL. En geç pazar günü elime ulaşacaksa kapıda ödeme olabilir. Kapıda ödeme olmuyorsa mağazadan alabilirim. İnternetten alışveriş yapmıyorum. Ben linkteki ürünü düşündüm ama nasıl bir çakıdır bilmiyorum. Benzerini yada aynısını kullanan varsa nasıl olduğunu yazabilir mi? Yazacaklarınız için şimdiden teşekkürler.

Victorinox Çakı Recruit Vt 0.2303 | 35,50TL - D&R : Kisisel-Urunler

Koleksiyon falan yok. Hani bir tartışma başlangıcında "Ağzını burnunu kıracağım" gibi şeyler söylerler. Arkadaşım da "Çakımı çıkarttırma bana" der ama çakısı yok. Aslında benim istediğim sadece büyük bıçağı olanlardan ve tuş ile açılanlar. Bunu açması uğraştırır adamı. Bu arada kavgaya falan da karıştığımız oluyor, kavgada işe yarayabilir.

Koleksiyon falan yok. Hani bir tartışma başlangıcında "Ağzını burnunu kıracağım" gibi şeyler söylerler. Arkadaşım da "Çakımı çıkarttırma bana" der ama çakısı yok. Aslında benim istediğim sadece büyük bıçağı olanlardan ve tuş ile açılanlar. Bunu açması uğraştırır adamı. Bu arada kavgaya falan da karıştığımız oluyor, kavgada işe yarayabilir.

Öyle arkadaşın varsa hediye olarak psikoloğa seans almalısın bence.

Çakının keskin tarafı tuttuğun tarafıdır, anca kendine zarar verirsin.
Ne alabilirim dersen kesinlikle çakmak derim. Hele şu alev tabancası gibi yanan çakmaklar. Tek kelimeyle bayılıyorum ben.
45 liraya şahane çakmaklar alabiliyorsun.

cakmak_3.jpg

Arkadaşımı fazla büyüttünüz. Daha masadaki maket bıçağı ağzını alırken bile elini kesti. O güncen beri maket bıçağı ellediğini göremedim. Çakıyı yanında taşır mı onu bile bilmiyorum. İstediğim tuşlu olanlardan olsa çok iyi olur. El ile açılanlar hiç bulamasam olur.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı