[Hediye Edildi] A10-7870K Mini-ITX PC

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Açık artırma konusuna musallat olan, kendince eğlenen arkadaşlara 1 gün veya 1 hafta ceza verilmesi çok fazla iyimser bir ceza olmuş. Aslında üyeliklerinin tamamen silinmesini hak etmedi değiller.

Recep Abi ben de talibim ancak onca insanın önüne HÖT diye geçmek istemiyorum.
Siz bir fiyat belirleyin, o fiyattan gelip alayım yarın, seve seve.
Karşılıksız kabul etmek istemiyorum sonuç olarak nakit olarak verilen paradan farkı yok bu sistemin, 2 tane işsize kızıp da hediye etmeyin derim :) Fiyatı neyse belirleyin, gelip alayım.

Ben alacaktım hocam da arkadaş daha yüksek teklif verince o parayla Define C aldım. :( Yine de İbrahim hocamdan daha çok mesajım var. :D Ben de talibim ancak İzmir'deyim.
Tam mesajı atınca @BilgisayarKurdu önüme tabiri caizse "Höt" diye geçti. Neyse, sağlık olsun. Mesajdan 4 dakika sonra da İbrahim Bey aldı zaten. Hayırlı olsun.

@Recep Baltaş Konuma ulaşmam 45 dakika civarı sürer, o zamana kadar ayrılırsınız diye umuyorum ? Oralarda olacaksanız kahve ısmarlamak isterim.

12'ye kadar buradayım. Gelirseniz biraz daha geç oturabiliriz. Kahveler benden.

Açık artırma konusuna musallat olan, kendince eğlenen arkadaşlara 1 gün veya 1 hafta ceza verilmesi çok fazla iyimser bir ceza olmuş. Aslında üyeliklerinin tamamen silinmesini hak etmedi değiller.

Recep Abi ben de talibim ancak onca insanın önüne HÖT diye geçmek istemiyorum.
Siz bir fiyat belirleyin, o fiyattan gelip alayım yarın, seve seve.
Karşılıksız kabul etmek istemiyorum sonuç olarak nakit olarak verilen paradan farkı yok bu sistemin, 2 tane işsize kızıp da hediye etmeyin derim :) Fiyatı neyse belirleyin, gelip alayım.

Sana başka bir hediye vereceğim ilerleyen zamanlarda. Şimdilik bunu hediye ettik diyelim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı