Steam Hediye edilen oyun hediye eden kişi tarafından iade edilebilir mi?

gt_miro

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben birinden oyun satın alacağım, hediye yoluyla atacak. Bu oyunu ben kendi hesabımdan "iade et" demediğim sürece onun iade etmesi mümkün müdür acaba (ortada CC falan yok tanıdığım biridir kendi o konuda dikkatliyim)? Yani iade için benim iade talebi oluşturmam mı lazım yoksa o istediği şekilde oyunu geri alabilir mi benden?

Merhaba arkadaşlar. Ben birinden oyun satın alacağım, hediye yoluyla atacak. Bu oyunu ben kendi hesabımdan "iade et" demediğim sürece onun iade etmesi mümkün müdür acaba (ortada CC falan yok tanıdığım biridir kendi o konuda dikkatliyim)? Yani iade için benim iade talebi oluşturmam mı lazım yoksa o istediği şekilde oyunu geri alabilir mi benden?

Hediye aldığından dolayı olmuyor.

karşı tarafta iade edilmesine izin veriyorum diye bir kutucuk olur ve sadece onu işaretleyebilir. o kutucuğu işaretlerse iade işlemini sen yapabilirsin ve parası sana gelir.

İki tarafın iade onayı gerekli ilk sen veriyorsun sonra oda veriyor veya ilk o versede oluyor yani kısaca çift taraflı onay gerekli hem senden hem ondan eğer biri verip öteki vermezse iade olmuyor hatta talep açılmıyor bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı