Steam Hediye iade edilebilir mi?

Arkadaşlar bildiğiniz üzere %70 %75 gibi oranla biraz daha düşük fiyata oyun sahibi olabiliyoruz. Sorum şu Eğer karşı taraf oyunu gönderdi kabul ettik belli bir süre sonra iptal edebilir mi? Bu işlemi Steam destekden falan yanlışlıkla attım iade istiyorum falan der mi? Bu işlemi kullanmadık daha önce de yapmadık o yüzden bilmiyoruz. Aydınlatın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bildiğiniz üzere %70 %75 gibi oranla biraz daha düşük fiyata oyun sahibi olabiliyoruz. Sorum şu eğer karşı taraf oyunu gönderdi kabul ettik belli bir süre sonra iptal edebilir mi? Bu işlemi Steam destekden falan yanlışlıkla attım iade istiyorum falan der mi? Bu işlemi kullanmadık daha önce de yapmadık o yüzden bilmiyoruz. Aydınlatın.

Hediyeyi kabul ettikten sonra iade için önce sizin onayınız gereklidir. Siz onay verirseniz hediyeyi atan kişi Steam destek talebi ile iadeyi gerçekleştirebilir.

Hediyeyi kabul ettikten sonra iade için önce sizin onayınız gereklidir. Siz onay verirseniz hediyeyi atan kişi Steam destek talebi ile iadeyi gerçekleştirebilir.
Onun dışında eğer hediye işlemi çalıntı bir kredi kartı ile yapıldıysa banka steame ulaşacağı için hediyeyi gönderen hesap kapatılacağı için size gönderilen hediye de steam tarafından iptal edilir.

Geri
Yukarı