[Hediye] F1 Race Star ve Toybox Turbos

A.Salih

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.
Humble Bundle'dan aldığım Bundle'ın içinden 2 tane oyunu hediye edeceğim. Oyunlar, çocuksu yarış oyunu bu yüzden çocuğuna, küçük kardeşine oynatacak birisine vermek istiyorum. Rica ediyorum bedava kelimesini görüp de oyuna atlayıp CS:GO oynarken kütüphanenizde duracağına çocuklar bu zararsız oyunu oynasın. Bende oynamayacağım için veriyorum.

F1 Race Star:
666.jpg

Toybox Turbos:
maxresdefault.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeğenim böyle oyunları sever. Şiddet içerikli ve onu kötü huylar kazandıracak oyunlar oynamamış ta olur. Steam'den eklersen sevinirim: CGChicken Gamer

Öncelikle bu oyunlar çok güzel, çocuklar yaşlarına uygun olmayan oyunlar oynayacağına bunları oynasın, çok iyi bir iş yapıyorsun oyunları vermekle.
Yeğenim böyle oyunları sever. Şiddet içerikli ve onu kötü huylar kazandıracak oyunlar oynamamış ta olur. Steam'den eklersen sevinirim: CGChicken Gamer
Birde Gandalf Dayı sana hayranım, adın çok sempatik olmuş, adından anlaşılacağı üzere Tolkien'in hayranısın benim gibi, Orta Dünya Yeğenim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı