Hediye HD 4870 X2

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Acındırmasak kendimizi. Demek herkesin ihtiyacı var. Siz seçin kime vereceğinizi.

Bu kadar talep geleceğini bilmiyordum açıkçası arkadaşlar. Nasıl yapalım, herkes istiyor. Çözümü siz söyleyin. Bu arada kart için en az bi 500W sağlam PSU şart.

Ben durumumu açıkladım abi. Bayağı içimi dökerim aslında ama, bu konuyu görünce kalbim küt küt atmaya başladı... :D

- - - Güncellendi - - -

Acındırmasak kendimizi. Demek herkesin ihtiyacı var. Siz seçin kime vereceğinizi.

Acındırma olayı değil, ben sadece durumumu anlattım hocam... Kime vereceğini tabi ki Recep abi seçecek...

Bence bir Soru&Cevap 'livestream'i yapsın, hemde o arada çekiliş yapar. :D

600 W psu var kullanabilirim. Psumu değiştirmiştim.

Recep abi bana versen çok makbule geçer. Şu an ekran kartım yok. P4 işlemcim var ve oyun oynayamıyorum dahili 82865G ile. :D N'olur be abi sevindir şu kardeşini. :D Bir de şu sıralar ASUS CORE 2 DUO bir kasa gelecek ona bile takabilirim. Ama yine sana kalmış. Versen güzel olur yani. Ömrü hayatımda kendi bilgisayarımda PES 10 ve COD MW1'den ilerisini görememiş bir öğrenci istiyor senden o kartı...

Usta burası ağlama duvarı değil. Hayatında bilgisayar görmemiş çocuklar var düşün. Afrika'da susuzluktan insan ölüyor.

Bu kadar talep geleceğini bilmiyordum açıkçası arkadaşlar. Nasıl yapalım, herkes istiyor. Çözümü siz söyleyin. Bu arada kart için en az bi 500W sağlam PSU şart.

Bir liste oluştur gözünü kapatıp listeye parmağını bas kime gelirse ver ilkokul öğretmenimi özledim :(

Ekran kartı olmadığı için 2 arkadaşım öldü , bende ölmekten korkuyorum lütfen bana verin. ;)

En iyisi, çekiliş duruyor...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben hakkım dan vazgeçtim, benim ilk yorumu kabul etmeyin. Şuan kötüde olsa gt 405 bir ekran kartım var :D Ekran kartı olmayan bir arkadaşa giderse daha iyi olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı