(Hediye) Ödüllü Soru!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kazanmış veya kazanmanın kapısından dönmek olmak sevindirici. Kazandığım ödülü ise ihtiyacım olmadığı için başkasına devretmek istiyorum. Eğer konuya aykırı bir durum yoksa başkasına verebilirsiniz hediyeyi. Alana hayırlı olmasını diliyorum şimdiden.
Merhaba yaptığınız çok iyi rica etsem bana verebilir misiniz?
@mstrikeout Spesifik olarak birisine verirsem diğerlerine haksızlık etmiş olurum. O yüzden çekiliş yapmak daha mantıklı ve adaletli olur. Herkese bol şans!
Bu daha mantıklı.

Konu gerçekten çok hoşuma gitti. Dostum böyle bir konu açtığın için teşekkür ederim. Cevabı Vikipedi'den çoktan bulmuştum ama bilerek yazmak istemedim. 10 liralık bir ödül kimsenin umurunda değildir muhtemelen ama böyle konuların çoğalması dileğiyle.👏

Ben 18 liralık oyunu almak için 1-2 ay bekliyorum :(

• Üzgün
İfadeler: Zue
Yeni konu açıp uzatmamak ve konuyu göremeyen insan olursa haksızlık olur diye şimdi yapacağım çekilişi. 00.30'a kadar katıldığınızı yazmanız yeterli. Süre sonunda yazmanız kabul edilmeyecektir. Çekiliş başlasın!
(Emeği geçenler yazmasa da çekilişe dahil olacaktır.)

Son düzenleme:
Yeni konu açıp uzatmamak ve konuyu göremeyen insan olursa haksızlık olur diye şimdi yapacağım çekilişi. 00.30'a kadar katıldığınızı yazmanız yeterli. Süre sonunda yazmanız kabul edilmeyecektir. Çekiliş başlasın!
Katiliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı