(Hediye) Ödüllü Soru!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gittim 10 dakikada Etrüsk mitolojisini, Papalık Devleti'nin hiyerarşisini, dünyanın teknolojik ve doğal mucizelerini öğrendim; cevabı bulamasam da faydalı oldu yine de:)
Bende dunya 7 tane Bagimsi Turk devleti var ordan yola ciktim ancak yaklasamamisim bile 😁

Gittim 10 dakikada Etrüsk mitolojisini, Papalık Devleti'nin hiyerarşisini, dünyanın teknolojik ve doğal mucizelerini öğrendim; cevabı bulamasam da faydalı oldu yine de:)
Elimde teşvik edecek ödül imkanı olduğu sürece böyle şeyler yapmayı planlıyorum. Size böyle bir yarar katması çok hoşuma gitti.

Kendinize böyle güzel bir pay çıkartmanız çok hoş, böyle konularda amaç bu bilgi arttırımı eylemini vatandaşımıza aşılamak ama yine de Atatürk'ün sözde çok akıllı dediği milletten efsane Milan kadrosu gibi boş beleş cevaplar kendilerini eksik etmedi.

10.00₺'yi aşmazsa ve ona çıkarsa almaktan şeref duyarım!
Zaten olay 10 TL değil, istedikleri şeyleri alabilmek için beklemek yerine uğraşması gerektiğini tavsiye ettim. Yoksa istediği 18 TL'lik oyunu bende dahil olmak üzere çoğu kişi anında hediye edebilir kardeşimize. Ama gerçekten böyle bir konu açılmasına çok mutlu oldum. :)

Zaten olay 10 TL değil, istedikleri şeyleri alabilmek için beklemek yerine uğraşması gerektiğini tavsiye ettim. Yoksa istediği 18 TL'lik oyunu bende dahil olmak üzere çoğu kişi anında hediye edebilir kardeşimize. Ama gerçekten böyle bir konu açılmasına çok mutlu oldum. :)
Çok haklısınız, değerli sözleriniz için ben teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı