Hediye Orijinal Oyun Çekilişi

Flaming0

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Veteriner Hekim
tp-next-logo2.png

Arkadaşlar merhaba, elimde bazı oyunlar mevcut ,elimde bulunan bu orijinal oyunları çekiliş ile hediye etmek istiyorum. Aslında isteğim küçük bir yarışma yapıp, oyunları o yarışmada kazanan kişilere vermekti ama nasıl bir yarışma yapacağımı bilemediğimden bu yola başvurdum. Şimdi çekiliş şu şekilde olacak, aşağıda ki listeden istediğiniz oyunları numarasıyla birlikte bu konunun altına mesaj olarak atacaksınız ve ben her oyun için ayrı ayrı olmak üzere RANDOM.ORG - True Random Number Service üzerinden çekiliş yapıp, oyunu kazanan arkadaşlara... nasıl vereceğimi bilemedim. :) Forumda e-posta adresi paylaşmak yasak değilse eğer çekilişine katılmak istediğiniz oyunları yazdıktan sonra e-posta adresinizi de yazarsanız, oyunun anahtarını oraya gönderirim. Eğer yasak ise bir yolunu bulur gönderirim artık. :)

Çekiliş Kuralları:

1) Technopat Forum'una en az 30 gün önce kayıt olmuş olmak.
2) Her katılımcı istediği kadar oyunun çekilişine katılabilir.

Başlangıç Tarihi: 17.8.2013 23:55
Bitiş Tarihi: 18.8.2013 23.55

Oyun Listesi:

1- Crysis 2 Maximum Edition (x2)
2- Medal Of Honor
3- Dead Space
4- Burnout Paradise: The Ultimate Box
5- Mirror's Edge (x2)
6- The Sims 3 (+3 DLC Dahil)

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman şu şekil kopyala-yapıştır yapalım :D

1- Crysis 2 Maximum Edition
2- Medal Of Honor
3- Dead Space
5- Mirror's Edge

Aynı şekilde ben de hepsine katılıyorum :D

1- Crysis 2 Maximum Edition*
2- Medal Of Honor
3- Dead Space
5- Mirror's Edge

Bu arada arkadaşlar çekiliş bitiş saatine 1 saat kalana kadar katılım mesajlarınızı düzenleyebilirsiniz, ondan sonra yapılan herhangi bir düzenlemede çekiliş hakkınızı kaybedersiniz. Ayrıca zaten elinizde olan ya da alıp da oynamayacağınız oyunlar için lütfen başvurmayın, bırakın da o oyunu gerçekten oynamak isteyenlerin şansı artsın değil mi? :)

The Sims 3 bende sürekli hata veriyor. Sanırım keyde bir sorun var bilemedim. En çok merak ettiğim oyun. Şans işte. :D
The Sims 3 için katılıyorum.

The Humble Bundle, Sims 3 için yeni anahtarlar sunmuş, satın aldıktan sonra sana verdiği anahtarların olduğu sayfayı tekrar açıp bir bak istersen. Ben bir önceki anahtarla oyunu aktive ettiğim için, daha stabil çalışan bu anahtarı hediye ediyorum.

Hediye sınırlaması yok değil mi? Mesela bir katılımcının ismi 2-3 oyunda çıktı, o 2-3 oyunda verilecek ona?

Yeni konular

Geri
Yukarı