Hell Case işlem ücreti alıyor mu?

mesut14145

Centipat
Hell case isimli site işlem ücreti alıyor mu? Alıyorsa ne kadar 5 dolar yatıracağım para yetmesine rağmen bakiye yetersiz diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Site direkt olarak işlem ücreti almaz, siteye para yüklediğiniz aracı para alır. Örneğin G2A dev bir komisyon alıyor. En az komisyon alan aracıyı seçerek 5$ yerine 4.8$ ya da o civarlarda yazarak yüklemeyi deneyebilirsiniz. Ek olarak Hellcase asla önerdiğim bir site değil, tamamen kendi kazancına bakan bir site. Hellcase ile işbirliği dahi yaptım ve nasıl bir yer olduğunu çok iyi biliyorum.

Site direkt olarak işlem ücreti almaz, siteye para yüklediğiniz aracı para alır. Örneğin G2A dev bir komisyon alıyor. En az komisyon alan aracıyı seçerek 5$ yerine 4.8$ ya da o civarlarda yazarak yüklemeyi deneyebilirsiniz. Ek olarak hellcase asla önerdiğim bir site değil, tamamen kendi kazancına bakan bir site. Hellcase ile iş birliği dahi yaptım ve nasıl bir yer olduğunu çok iyi biliyorum.

Peki nereyi önerirsin normal olarak öddme aracını seçiyorum depozito olarak en az 5 dolar seçebiliyorum.
Ve son sorum depozito yatırdıktan sonra Steam hesabıma deseni aktarabilir miyim?

Site direkt olarak işlem ücreti almaz, siteye para yüklediğiniz aracı para alır. Örneğin G2A dev bir komisyon alıyor. En az komisyon alan aracıyı seçerek 5$ yerine 4.8$ ya da o civarlarda yazarak yüklemeyi deneyebilirsiniz. Ek olarak Hellcase asla önerdiğim bir site değil, tamamen kendi kazancına bakan bir site. Hellcase ile işbirliği dahi yaptım ve nasıl bir yer olduğunu çok iyi biliyorum.
Reis en az 5 dolar yatırılıyor kaç tl komisyon vardır

Peki nereyi önerirsin normal olarak öddme aracını seçiyorum depozito olarak en az 5 dolar seçebiliyorum.
Ve son sorum depozito yatırdıktan sonra Steam hesabıma deseni aktarabilir miyim?
Hocam bir yer önermem doğru olmaz ama ben gerçekten kazanç elde ettiğim yerleri söyleyebilirim. CSGO500 büyük bir kazanç sağladı, CSGORoll da aynı şekilde büyük kazançlar sağladı. Başka da bir yerden çokta büyük kazanç elde edemedim.

Geri
Yukarı