Hellblade 2 oynanış fragmanı yayınlandı, 2024'te geliyor ve ilk günden Game Pass'te

Makaleler
2
Yer
Ankara
Oyun 2024'te geliyor. Net tarih yok. Sistem gereksinimleri, fiyatı, hangi dilleri destekleyeceği vs. hiçbir şey yok ortada. Kaç yıldır geliştiriliyor hâla daha 4 dakikalık fragman başka bir şey gösteremiyorlar. Tek bildiğimiz 10000TL'de olsa ilk günden Game Pass'de olacağı için rahatça erişecek olmamız.
Fragman:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bomboş olan Steam sayfası:

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun 2024'te geliyor. Net tarih yok. Sistem gereksinimleri, fiyatı, hangi dilleri destekleyeceği vs. hiçbir şey yok ortada. Kaç yıldır geliştiriliyor hâla daha 4 dakikalık fragman başka bir şey gösteremiyorlar. Tek bildiğimiz 10000TL'de olsa ilk günden Game Pass'de olacağı için rahatça erişecek olmamız.
Fragman:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bomboş olan Steam sayfası:
1. oyunu hala bitiremedim. Oynarken mide bulandırıyor baş ağrıtıyor. Sürekli fısıldadıkları için :D Kendimi şizofren gibi hissediyorum oynarken.

İlk oyunu da Game Pass'den oynamıştım.
Çok sinir bozucu bir yapısı var insanın psikolojisini bozuyor.
Ama oynanışı keyifliydi.
Oyun çıkana kadar Game Pass zamlanmaz umarım.

İlk oyuna bayılmıştım. Kendisini tekrar eden yerler vardı ama hikayesi, müzikleri, tarzı çok kaliteli bir hissiyat yaşatıyordu. İkinci oyunda aleni eksiklerin üzerine gittiklerini düşüneceğim. Ayrıca çıktığı dönemde de bir miktar ekran kartı ağlatıyordu. Yine benzer bir durum yaşanabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı