Hellblade II'nin minimum sistem gereksinimleri açıklandı

Makaleler
25
Oyun Unreal Engine 5 ile yapılmasına rağmen minimumda istediği gereksinimler gayet yeterli geldi bana. Tahminim bu kartlar orta ayarlarda upscale teknolojileriyle vs 1080p 60 FPS'i zorlayacaktır. Xbox genelde kendi oyunlarında optimizasyona dikkat ediyor.

1714585314950.png

Garibime giden olay işletim sistemi kısmında Windows 11 istemesi oldu. Microsoft yoksa sırf 11'in kullanım oranı artsın diye kendi çıkarttığı oyunlarda 11 zorunluluğu mu getirecek bilmiyorum ama böyle bir şey olursa en baştan 1-0 geride başlayıp kendi topuklarına sıkmış olurlar.

Windows 11'in şart olması bence saçma. İlla Windows 11 yükleyeceksiniz dayatmak gereksiz bunu umarım en yakın zamanda anlarlar. Anlarlarsa değiştirebiliyorlarsa hemen değiştirirler umarım.

Windows 11'in şart olması bence saçma. İlla Windows 11 yükleyeceksiniz dayatmak gereksiz bunu umarım en yakın zamanda anlarlar. Anlarlarsa değiştirebiliyorlarsa hemen değiştirirler umarım.

Umarım eksik yazım falandır yoksa gerçekten böyle planları varsa geçmiş olsun diyorum. Aktif oyuncu sayısını dibe çekerler.

Muhtemelen eksik yazılmış çünkü Xbox'un kendi sayfasında Windows 10/11 olduğu yazıyor.

Umarım eksik yazım falandır yoksa gerçekten böyle planları varsa geçmiş olsun diyorum. Aktif oyuncu sayısını dibe çekerler.

Bence böyle bir planları var. Bir yerde duymuştum gelecek zamanlarda Windows 11 kullanmayıp Windows'un eski sürümleri kullananlardan para alma gibi bir planları var diye bir söylenti duymuştum ama çok gerçek olduğunu düşünmüyorum.

Çöp yürüme simülasyonu için W11 çöpünü yükleyecek halimiz yok. Ms böyle dayatmalara bayılır zaten hiçbir oyunda böyle 11 zorunluluğu yok. Bildiğin millet 11 yüklesin diye bunu getirmiş. Umarım oyun patlar Steam'de olumsuz da kalır!

Çöp yürüme simülasyonu için W11 çöpünü yükleyecek halimiz yok. Ms böyle dayatmalara bayılır zaten hiçbir oyunda böyle 11 zorunluluğu yok. Bildiğin millet 11 yüklesin diye bunu getirmiş. Umarım oyun patlar Steam'de olumsuz da kalır!
Dayatma falan yok, Steam'de eksik yazmış Xbox. Xbox sayfasında Windows 10'da var. Bu tür nefret dolu yazı yazmadan önce biraz araştırmanızı öneririm.

1714590301798.png

Geri
Yukarı