Hellcase güvenilir mi?

Bende o şekil yolumu bulmaya çalışırım :D
Arkadaşların dediklerine bakma. Hellcase'den PP ve Nick ayarlayarak depozit atmadan günlük kasayı açabiliyorsun. Oradan ban yemeden önce öyle yapıyordum ben. 1 kere bile depozit atmadım. Para vermeden skin alabileceğin siteler var tabi ki. Arkadaş bilmeden konuşmuş. Örneğin bedava rust skini için Banditcamp var. 15 dakikada bir 6 cent veriyor. Sürekli 2x basıp yarısını tuttursan günde 1 dolara yakın alırsın. İşsiz yolu mu, evet. 3 centten 70 dolara da katladığım oldu orada. Şans işi. Bunun gibi siteler var bedava skin veren. Güvenlidirler hepsi de. Ama durmadan skin de alamazsın.

Arkadaşların dediklerine bakma. Hellcase'den pp ve nick ayarlayarak depozit atmadan günlük kasayı açabiliyorsun. Oradan ban yemeden önce öyle yapıyordum ben. 1 kere bile depozit atmadım. Para vermeden skin alabileceğin siteler var tabii ki. Arkadaş bilmeden konuşmuş. Örneğin bedava Rust skini için banditcamp var. 15 dakikada bir 6 cent veriyor. Sürekli 2X basıp yarısını tuttursan günde 1 dolara yakın alırsın. İşsiz yolu mu, evet. 3 centten 70 dolara da katladığım oldu orada. Şans işi. Bunun gibi siteler var bedava skin veren. Güvenlidirler hepsi de. Ama durmadan skin de alamazsın.

Dostum ben kullanırken skinleri çekmem için depozit yapmam gerekiyordu. Bende buna göre yorumumu yaptım. 5 dolar yatırmam gerekiyordu. Hatta o zamanın parası ile 40 TL gibi bir şeye denk geliyordu.

Arkadaşların dediklerine bakma. Hellcase'den PP ve Nick ayarlayarak depozit atmadan günlük kasayı açabiliyorsun. Oradan ban yemeden önce öyle yapıyordum ben. 1 kere bile depozit atmadım. Para vermeden skin alabileceğin siteler var tabi ki. Arkadaş bilmeden konuşmuş. Örneğin bedava rust skini için Banditcamp var. 15 dakikada bir 6 cent veriyor. Sürekli 2x basıp yarısını tuttursan günde 1 dolara yakın alırsın. İşsiz yolu mu, evet. 3 centten 70 dolara da katladığım oldu orada. Şans işi. Bunun gibi siteler var bedava skin veren. Güvenlidirler hepsi de. Ama durmadan skin de alamazsın.
Rust oynamıyorum ama hellcasede günlük bedava çark ile kazandığım skinleri para yatrımadığım için çekemiyorum.
CS:GO polygon siteside var ücretsiz sana kodla kayıt olunca 1K coin veriyordu sanırsam. Depozitte 2 dolar mı neydi ben oradan çok item çektim ona da bakabilirsiniz.
Teşekkürler.

Rust oynamıyorum ama hellcasede günlük bedava çark ile kazandığım skinleri para yatrımadığım için çekemiyorum.

Teşekkürler.
Dostum oynayıp, oynamamanın bir önemi yok. Bende oynamıyorum. Çekmek için de Rust'a sahip olmana gerek yok. Fotoğraftalar sadece çektiğim bazı itemler. Ben bu sayede Rust'u bedava alıp 400, 500 TL'de Steam'de harcadım.

1667247313351.png

Dostum oynayıp, oynamamanın bir önemi yok. Bende oynamıyorum. Çekmek için de Rust'a sahip olmana gerek yok. Fotoğraftalar sadece çektiğim bazı itemler. Ben bu sayede Rust'u bedava alıp 400, 500 TL'de Steam'de harcadım.

Eki Görüntüle 1559306
Öyle olduğunu bilmiyordum kullanırım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı