Hellcase skin çekemiyorum

askin12

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Hellcase hesabı açtım ve promosyon koduyla 70 cent verdi. Kasa açtım 20 centlik ve 62 dolar çıkardım ama trade URL hatası alıyorum. Trade URL tamamen doğru yeniledim falan yine olmuyor. Kişisel bilgileri mi girmek gerekiyor acaba? Ama posta kodu T.C. Kimlik adres falan istiyor güvenli midir yoksa site tamamen yalan mıdır? 62 doları göz boyamak için mi veriyor yardım eder misiniz?

2 Dolar yatırmanız gerekiyor. Ayrıca Steam gizlilik ayarlarından profilinizi ve envanterinizi herkese açık yapmanız gerekiyor sanırım.

Merhaba. Hellcase hesabı açtım ve promosyon koduyla 70 cent verdi. Kasa açtım 20 centlik ve 62 dolar çıkardım ama trade URL hatası alıyorum. Trade URL tamamen doğru yeniledim falan yine olmuyor. Kişisel bilgileri mi girmek gerekiyor acaba? Ama posta kodu T.C. Kimlik adres falan istiyor güvenli midir yoksa site tamamen yalan mıdır? 62 doları göz boyamak için mi veriyor yardım eder misiniz?
Aynısı başıma geldi. Para atsanız bile skini çekemiyorsunuz bu arada. Destekle iletişime geçmeniz lazım ki withdraw yapabilesiniz. Parayı attıktan sonra destekle iletişime geçin.

70 centlik promosyon kodu nedir

Geri
Yukarı