Oyun Hello Neighbor 12.50 TL, Super Hot 15.60 TL

Hocam Etail'de Far Cry satılmıyor.

Gamebillet üzerinden almıştım. Etail üzerinden az önce Hello Neighbor ve graveyard keeper aldım geldi ikisi de.

İsteyenler için:

1684085481704.png

Son düzenleme:
Beni niye etiketlediniz hocam?
Bu konuya bunu yazmıştınız ondan bilgilendireyim dedim.
Konuyu gereksiz yere öne çıkarıp satın almayanları heyecanlandırınca başınız göğe erdi mi peki?

Hello Neighbor Steam üzerinde 280 TL. Nasıl bu kadara ucuza verebiliyor? Hiç güvenilir gelmedi

Hello Neighbor 280 tiel nasıl burada 12 TL.
Gamebillet, etail, voidu vs benzeri tüm bu siteler güvenilirdir, sosyalde onlarca defa bu siteler üzerinden indirimli oyun konuları açılıyor, artık biraz araştırın ve farkına varın. Her defasında güven vermedi diye yorumlar yapmayın. Her bir siteden en az 5 er kere oyun alışverişim oldu ve hiç birinde sıkıntı yaşamadım.

12 TL olan fiyat, Steam üzerinde de öyleydi. Yani oyunun Steamdeki eski fiyatı buydu, zamlardan sonra yükseldi. Bu siteler ellerinde bulunan kodları verdikleri için indirimli eski fiyatlarından verebiliyorlar. Ucuz olmasının sebebi bu.

Bu konuya bunu yazmıştınız ondan bilgilendireyim dedim.
Ben zamanında Superhot'ı aldığım için Mind Control Delete'i de bedavadan elde etmiştim hocam. Zaten cümlemde "benim gibi..." demiyorum "satın almayanları..." diyorum.

Geri
Yukarı